LKS Zantyr Sztum

Ogólnopolski Bieg o Kryształową Perłę Jeziora Narie

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Sadowski Andrzej M-30 02:26:42 41 (231) 18 (68) 4:27 min/km 13,50 km/h
2 Nowosielski Piotr M-40 02:38:01 75 (231) 28 (80) 4:47 min/km 12,53 km/h
3 Rozenberg Sławomir M-50 02:38:01 76 (231) 5 (26) 4:47 min/km 12,53 km/h
4 Sosiński Dariusz M-40 03:03:24 157 (231) 61 (80) 5:33 min/km 10,80 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Klonowski Marcin M-18 02:13:59 16 (306) 2 (23) 4:04 min/km 14,78 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-1 01:57:27 3 (287) 3 (3) 3:34 min/km 16,86 km/h
2 Kaźmierczak Szymon M-18 02:22:45 43 (287) 7 (27) 4:20 min/km 13,87 km/h
3 Klonowski Marcin M-18 02:25:59 55 (287) 8 (27) 4:25 min/km 13,56 km/h
4 Najda Sławomir M-40 02:25:59 54 (287) 9 (80) 4:25 min/km 13,56 km/h
5 Nierzwicki Grzegorz M-40 02:38:49 98 (287) 22 (80) 4:49 min/km 12,47 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Cebula Bogdan M-50 02:24:27 18 (295) 4 (26) 4:23 min/km 13,71 km/h
2 Kaźmierczak Szymon M-20 02:31:19 29 (295) 6 (39) 4:35 min/km 13,09 km/h
3 Klonowski Marcin M-20 02:32:54 33 (295) 7 (39) 4:38 min/km 12,95 km/h
4 Najda Sławomir M-40 02:57:43 112 (295) 24 (79) 5:23 min/km 11,14 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Klonowski Marcin M-20 02:39:46 47 (250) 10 (28) 4:50 min/km 12,39 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Bucewka Magdalena K-35 02:41:06 57 (273) 3 (23) 4:53 min/km 12,29 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-30 01:52:46 1 (298) 1 (92) 3:25 min/km 17,56 km/h
2 Treć Leon M-50 02:40:00 99 (298) 14 (53) 4:51 min/km 12,38 km/h
3 Skoczyński Leszek M-40 02:47:37 139 (298) 40 (71) 5:05 min/km 11,81 km/h
4 Piotrowski Lech M-50 02:47:38 140 (298) 22 (53) 5:05 min/km 11,81 km/h
5 Wolf Magdalena K-35 02:54:11 172 (298) 7 (17) 5:17 min/km 11,37 km/h
6 Ludwik Andrzej M-50 03:16:26 248 (298) 45 (53) 5:57 min/km 10,08 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Wolf Magdalena K-20 03:06:42 74 (144) 2 (5) 5:39 min/km 10,61 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-30 01:59:07 1 (214) 1 (71) 3:37 min/km 16,62 km/h
2 Wolf Magdalena K-20 02:58:53 112 (214) 5 (13) 5:25 min/km 11,07 km/h
3 Jurewicz Mirosław M-40 03:09:26 139 (214) 33 (42) 5:44 min/km 10,45 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mróz Marek M-30 03:13:30 67 (113) 18 (30) 5:52 min/km 10,23 km/h
2 Jurewicz Mirosław M-40 03:20:30 72 (113) 21 (24) 6:05 min/km 9,88 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mróz Marek M-30 02:52:25 90 (154) 33 (52) 5:13 min/km 11,48 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Cebula Bogdan M-40 02:19:04 29 (118) 10 (37) 4:13 min/km 14,24 km/h
2 Czaja Jerzy M-50 02:36:03 65 (118) 16 (28) 4:44 min/km 12,69 km/h
3 Rosiak Hieronim M-50 02:37:04 67 (118) 17 (28) 4:46 min/km 12,61 km/h