LKS Zantyr Sztum

Bieg Przełajowy o Puchar Wójta Gminy Mikołajki Pomorskie

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-1 00:16:21 2 (124) 2 (3) 3:20 min/km 17,98 km/h
2 Wróbel Michał M-16 00:18:22 10 (124) 1 (2) 3:45 min/km 16,01 km/h
3 Klonowski Marcin M-20 00:18:23 11 (124) 4 (19) 3:45 min/km 15,99 km/h
4 Giembicki Jan M-30 00:18:30 13 (124) 3 (27) 3:47 min/km 15,89 km/h
5 Kaźmierczak Szymon M-20 00:19:10 16 (124) 5 (19) 3:55 min/km 15,34 km/h
6 Cebula Bogdan M-50 00:19:21 17 (124) 1 (14) 3:57 min/km 15,19 km/h
7 Lizińczyk Rafał M-40 00:20:31 26 (124) 4 (13) 4:11 min/km 14,33 km/h
8 Łukomski Andrzej M-50 00:20:40 28 (124) 3 (14) 4:13 min/km 14,23 km/h
9 Nowosielski Piotr M-40 00:21:11 35 (124) 8 (13) 4:19 min/km 13,88 km/h
10 Żemetro Ryszard M-50 00:21:17 40 (124) 6 (14) 4:21 min/km 13,81 km/h
11 Tryba Zdzisław M-60+ 00:27:28 101 (124) 3 (5) 5:36 min/km 10,70 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Kosmala Szymon M-19 00:17:54 10 (143) 2 (7) 3:39 min/km 16,42 km/h
2 Chętnik Rafał M-40 00:17:54 9 (143) 1 (23) 3:39 min/km 16,42 km/h
3 Oliwiński Paweł M-30 00:18:19 12 (143) 3 (28) 3:44 min/km 16,05 km/h
4 Giembicki Jan M-30 00:18:27 15 (143) 4 (28) 3:46 min/km 15,93 km/h
5 Grzywiński Wojciech M-20 00:18:29 16 (143) 5 (20) 3:46 min/km 15,91 km/h
6 Cebula Bogdan M-50 00:18:45 20 (143) 1 (10) 3:50 min/km 15,68 km/h
7 Najda Sławomir M-40 00:18:51 22 (143) 4 (23) 3:51 min/km 15,60 km/h
8 Nowosielski Piotr M-40 00:19:31 26 (143) 5 (23) 3:59 min/km 15,06 km/h
9 Kaźmierczak Szymon M-20 00:19:34 27 (143) 7 (20) 3:60 min/km 15,03 km/h
10 Niemyjska Beata K-19 00:21:18 43 (143) 1 (5) 4:21 min/km 13,80 km/h
11 Żemetro Ryszard M-50 00:21:47 53 (143) 4 (10) 4:27 min/km 13,50 km/h
12 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:21:52 54 (143) 5 (10) 4:28 min/km 13,45 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Karwiński Michał M-1 00:16:35 1 (58) 1 (3) 3:23 min/km 17,73 km/h
2 Garbowski Krzysztof M-1 00:16:58 3 (58) 3 (3) 3:28 min/km 17,33 km/h
3 Kopecki Marcin M-16 00:17:30 4 (58) 1 (5) 3:34 min/km 16,80 km/h
4 Mazerski Bartosz M-35 00:17:43 5 (58) 1 (13) 3:37 min/km 16,59 km/h
5 Kosmala Szymon M-16 00:17:49 6 (58) 2 (5) 3:38 min/km 16,50 km/h
6 Rogiewicz Andrzej M-20 00:18:29 8 (58) 2 (18) 3:46 min/km 15,91 km/h
7 Oliwiński Paweł M-35 00:18:39 9 (58) 2 (13) 3:48 min/km 15,76 km/h
8 Cebula Bogdan M-50+ 00:18:54 11 (58) 1 (7) 3:51 min/km 15,56 km/h
9 Najda Sławomir M-35 00:19:07 13 (58) 4 (13) 3:54 min/km 15,38 km/h
10 Grzywiński Wojciech M-20 00:19:31 14 (58) 3 (18) 3:59 min/km 15,06 km/h
11 Szymańska Sara K-1 00:19:51 17 (58) 2 (3) 4:03 min/km 14,81 km/h
12 Tuwalska Elżbieta K-1 00:20:11 19 (58) 3 (3) 4:07 min/km 14,57 km/h
13 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-35 00:20:28 21 (58) 1 (7) 4:11 min/km 14,36 km/h
14 Lisogórski Krzysztof M-35 00:21:13 26 (58) 6 (13) 4:20 min/km 13,86 km/h
15 Rozenberg Sławomir M-50+ 00:21:20 27 (58) 2 (7) 4:21 min/km 13,78 km/h
16 Bucewka Magdalena K-35 00:21:37 31 (58) 2 (7) 4:25 min/km 13,60 km/h
17 Treć Leon M-50+ 00:21:51 32 (58) 3 (7) 4:28 min/km 13,46 km/h
18 Żemetro Ryszard M-50+ 00:23:09 38 (58) 4 (7) 4:43 min/km 12,70 km/h
19 Najda Mateusz M-20 00:23:37 39 (58) 14 (18) 4:49 min/km 12,45 km/h
20 Nowosielski Piotr M-35 00:24:05 44 (58) 11 (13) 4:55 min/km 12,21 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Podolski Mirosław M-50+ 00:00:00 56 (58) 9 (9) 0:00 min/km 0,00 km/h
2 Rogiewicz Andrzej M-1 00:15:33 1 (58) 1 (3) 3:10 min/km 18,91 km/h
3 Karwiński Michał M-1 00:16:50 2 (58) 2 (3) 3:26 min/km 17,47 km/h
4 Kopecki Michał M-1 00:17:51 3 (58) 3 (3) 3:39 min/km 16,47 km/h
5 Kopecki Marcin M-16 00:17:51 4 (58) 1 (10) 3:39 min/km 16,47 km/h
6 Giembicki Jan M-20 00:18:26 6 (58) 1 (12) 3:46 min/km 15,95 km/h
7 Spalk Krzysztof M-20 00:18:53 9 (58) 2 (12) 3:51 min/km 15,57 km/h
8 Cebula Bogdan M-50+ 00:18:56 10 (58) 2 (9) 3:52 min/km 15,53 km/h
9 Godlewski Łukasz M-16 00:19:56 18 (58) 5 (10) 4:04 min/km 14,75 km/h
10 Kosmala Szymon M-16 00:20:15 21 (58) 6 (10) 4:08 min/km 14,52 km/h
11 Łukomski Andrzej M-50+ 00:20:39 22 (58) 4 (9) 4:13 min/km 14,24 km/h
12 Bucewka Magdalena K-1 00:20:43 23 (58) 1 (3) 4:14 min/km 14,19 km/h
13 Zdziennicki Bartek M-20 00:20:55 24 (58) 4 (12) 4:16 min/km 14,06 km/h
14 Treć Leon M-50+ 00:21:52 32 (58) 6 (9) 4:28 min/km 13,45 km/h
15 Szot Dawid M-20 00:24:06 40 (58) 11 (12) 4:55 min/km 12,20 km/h
16 Dobrenko Mieczysław M-50+ 00:24:34 43 (58) 7 (9) 5:01 min/km 11,97 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-36 00:00:00 44 (45) 10 (10) 0:00 min/km 0,00 km/h
2 Karwiński Michał M-1 00:16:48 2 (45) 2 (3) 3:26 min/km 17,50 km/h
3 Kowalski Mariusz M-1 00:17:15 3 (45) 3 (3) 3:31 min/km 17,04 km/h
4 Chętnik Rafał M-36 00:18:33 5 (45) 2 (10) 3:47 min/km 15,85 km/h
5 Giembicki Jan M-20 00:18:59 8 (45) 1 (11) 3:52 min/km 15,49 km/h
6 Kopecki Michał M-16 00:19:10 9 (45) 1 (4) 3:55 min/km 15,34 km/h
7 Owczarek Mateusz M-20 00:19:35 11 (45) 2 (11) 3:60 min/km 15,01 km/h
8 Spalk Krzysztof M-20 00:20:16 13 (45) 3 (11) 4:08 min/km 14,51 km/h
9 Łukomski Andrzej M-50+ 00:20:26 14 (45) 2 (7) 4:10 min/km 14,39 km/h
10 Kamiński Marcin M-20 00:21:01 15 (45) 4 (11) 4:17 min/km 13,99 km/h
11 Zdziennicki Bartek M-20 00:21:26 16 (45) 5 (11) 4:22 min/km 13,72 km/h
12 Treć Leon M-50+ 00:22:47 20 (45) 3 (7) 4:39 min/km 12,90 km/h
13 Witczak Mariusz M-20 00:22:51 21 (45) 7 (11) 4:40 min/km 12,87 km/h
14 Dobrenko Mieczysław M-50+ 00:23:39 27 (45) 5 (7) 4:50 min/km 12,43 km/h
15 Kosmala Szymon M-16 00:23:50 28 (45) 2 (4) 4:52 min/km 12,34 km/h