LKS Zantyr Sztum

Bieg Szpęgawski

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Niemyjska Beata K-20 00:18:01 47 (484) 2 (19) 3:36 min/km 16,65 km/h
2 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-40 00:18:08 51 (484) 1 (57) 3:38 min/km 16,54 km/h
3 Cebula Bogdan M-60 00:18:54 69 (484) 1 (25) 3:47 min/km 15,87 km/h
4 Nowosielski Piotr M-40 00:19:23 82 (484) 24 (112) 3:53 min/km 15,48 km/h
5 Dmitrzak Piotr M-30 00:22:44 181 (484) 41 (84) 4:33 min/km 13,20 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-1 00:19:01 16 (436) 1 (3) 3:48 min/km 15,78 km/h
2 Tuwalska Elżbieta K-1 00:19:13 21 (436) 2 (3) 3:51 min/km 15,61 km/h
3 Cebula Bogdan M-60 00:21:27 49 (436) 1 (30) 4:17 min/km 13,99 km/h
4 Najda Sławomir M-40 00:21:28 50 (436) 16 (80) 4:18 min/km 13,98 km/h
5 Lisogórski Krzysztof M-40 00:24:52 130 (436) 38 (80) 4:58 min/km 12,06 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Najda Sławomir M-40 00:21:20 36 (586) 11 (113) 3:41 min/km 16,31 km/h
2 Cebula Bogdan M-50 00:21:49 44 (586) 3 (48) 3:46 min/km 15,95 km/h
3 Lizińczyk Rafał M-40 00:22:13 55 (586) 17 (113) 3:50 min/km 15,66 km/h
4 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-1 00:22:23 59 (586) 4 (6) 3:52 min/km 15,55 km/h
5 Nowosielski Piotr M-40 00:22:42 68 (586) 20 (113) 3:55 min/km 15,33 km/h
6 Niemyjska Beata K-16 00:22:52 72 (586) 1 (9) 3:57 min/km 15,22 km/h
7 Łukomski Andrzej M-60 00:23:29 89 (586) 2 (28) 4:03 min/km 14,82 km/h
8 Zdziennicki Bartek M-30 00:24:31 123 (586) 35 (117) 4:14 min/km 14,19 km/h
9 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:25:30 160 (586) 14 (48) 4:24 min/km 13,65 km/h
10 Treć Leon M-60 00:25:51 173 (586) 6 (28) 4:27 min/km 13,46 km/h
11 Doliński Stanisław M-50 00:27:01 218 (586) 23 (48) 4:39 min/km 12,88 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Chętnik Rafał M-40 00:20:55 18 (589) 3 (110) 3:36 min/km 16,64 km/h
2 Giembicki Jan M-30 00:21:19 25 (589) 7 (127) 3:41 min/km 16,33 km/h
3 Cebula Bogdan M-50 00:21:42 31 (589) 3 (57) 3:44 min/km 16,04 km/h
4 Najda Sławomir M-40 00:21:53 33 (589) 9 (110) 3:46 min/km 15,90 km/h
5 Grzywiński Wojciech M-20 00:23:01 55 (589) 7 (53) 3:58 min/km 15,12 km/h
6 Lisogórski Krzysztof M-40 00:23:16 62 (589) 13 (110) 4:01 min/km 14,96 km/h
7 Lizińczyk Rafał M-40 00:23:54 84 (589) 18 (110) 4:07 min/km 14,56 km/h
8 Niemyjska Beata K-16 00:24:12 99 (589) 1 (9) 4:10 min/km 14,38 km/h
9 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:25:03 137 (589) 19 (57) 4:19 min/km 13,89 km/h
10 Zdziennicki Bartek M-30 00:25:43 164 (589) 50 (127) 4:26 min/km 13,53 km/h
11 Sosiński Dariusz M-40 00:26:31 193 (589) 50 (110) 4:34 min/km 13,12 km/h
12 Treć Leon M-50 00:27:31 245 (589) 30 (57) 4:45 min/km 12,65 km/h
13 Markowski Kamil M-30 00:27:36 247 (589) 77 (127) 4:46 min/km 12,61 km/h
14 Lisowska Karolina K-16 00:27:50 260 (589) 2 (9) 4:48 min/km 12,50 km/h
15 Nowosielski Piotr M-40 00:27:50 259 (589) 66 (110) 4:48 min/km 12,50 km/h
16 Pepliński Grzegorz M-40 00:27:54 265 (589) 68 (110) 4:49 min/km 12,47 km/h
17 Dobrenko Mieczysław M-75 00:29:14 322 (589) 2 (2) 5:02 min/km 11,90 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Kosmala Szymon M-16 00:19:30 19 (474) 1 (28) 3:22 min/km 17,85 km/h
2 Chętnik Rafał M-40 00:20:35 35 (474) 6 (83) 3:33 min/km 16,91 km/h
3 Cebula Bogdan M-50 00:21:37 49 (474) 8 (44) 3:44 min/km 16,10 km/h
4 Najda Sławomir M-40 00:21:41 51 (474) 10 (83) 3:44 min/km 16,05 km/h
5 Nowosielski Piotr M-40 00:21:48 55 (474) 11 (83) 3:46 min/km 15,96 km/h
6 Szymańska Sara K-20 00:22:00 58 (474) 1 (22) 3:48 min/km 15,82 km/h
7 Giembicki Jan M-30 00:22:02 59 (474) 10 (92) 3:48 min/km 15,79 km/h
8 Tuwalska Elżbieta K-30 00:22:22 65 (474) 1 (37) 3:51 min/km 15,56 km/h
9 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-30 00:22:34 69 (474) 2 (37) 3:53 min/km 15,42 km/h
10 Sadowski Andrzej M-30 00:22:44 73 (474) 16 (92) 3:55 min/km 15,31 km/h
11 Dmitrzak Piotr M-30 00:24:06 108 (474) 29 (92) 4:09 min/km 14,44 km/h
12 Pepliński Grzegorz M-40 00:25:19 163 (474) 35 (83) 4:22 min/km 13,75 km/h
13 Zdziennicki Bartek M-30 00:25:41 174 (474) 50 (92) 4:26 min/km 13,55 km/h
14 Sosiński Dariusz M-40 00:25:57 186 (474) 41 (83) 4:28 min/km 13,41 km/h
15 Dobrenko Mieczysław M-75 00:28:17 280 (474) 2 (2) 4:53 min/km 12,30 km/h
16 Czaja Jerzy M-60 00:28:42 294 (474) 12 (23) 4:57 min/km 12,13 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Rogiewicz Andrzej M-1 00:16:42 5 (467) 5 (10) 2:53 min/km 20,84 km/h
2 Kopecki Marcin M-16 00:20:05 30 (467) 1 (40) 3:28 min/km 17,33 km/h
3 Giembicki Jan M-30 00:20:46 40 (467) 6 (70) 3:35 min/km 16,76 km/h
4 Oliwiński Paweł M-30 00:20:57 44 (467) 7 (70) 3:37 min/km 16,61 km/h
5 Spalk Krzysztof M-20 00:21:27 58 (467) 20 (69) 3:42 min/km 16,22 km/h
6 Tuwalska Elżbieta K-30 00:21:53 67 (467) 1 (37) 3:46 min/km 15,90 km/h
7 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-30 00:21:57 68 (467) 2 (37) 3:47 min/km 15,85 km/h
8 Dmitrzak Piotr M-30 00:23:59 130 (467) 24 (70) 4:08 min/km 14,51 km/h
9 Zdziennicki Bartek M-30 00:25:04 175 (467) 32 (70) 4:19 min/km 13,88 km/h
10 Treć Leon M-50 00:25:26 190 (467) 21 (48) 4:23 min/km 13,68 km/h
11 Dobrenko Mieczysław M-76 00:25:41 200 (467) 1 (1) 4:26 min/km 13,55 km/h
12 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:26:01 207 (467) 23 (48) 4:29 min/km 13,38 km/h
13 Czaja Jerzy M-60 00:26:27 224 (467) 9 (22) 4:34 min/km 13,16 km/h
14 Jurewicz Mirosław M-50 00:26:59 244 (467) 29 (48) 4:39 min/km 12,90 km/h
15 Skoczyński Leszek M-40 00:27:25 259 (467) 46 (74) 4:44 min/km 12,69 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-1 00:17:26 5 (511) 5 (10) 3:00 min/km 19,96 km/h
2 Giembicki Jan M-20 00:20:33 31 (511) 9 (75) 3:33 min/km 16,93 km/h
3 Chętnik Rafał M-30 00:20:35 32 (511) 2 (86) 3:33 min/km 16,91 km/h
4 Spalk Krzysztof M-20 00:20:58 39 (511) 11 (75) 3:37 min/km 16,60 km/h
5 Cebula Bogdan M-50 00:21:07 41 (511) 4 (38) 3:38 min/km 16,48 km/h
6 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-1 00:21:42 50 (511) 6 (6) 3:44 min/km 16,04 km/h
7 Oliwiński Paweł M-30 00:21:50 52 (511) 5 (86) 3:46 min/km 15,94 km/h
8 Tuwalska Elżbieta K-30 00:22:58 74 (511) 1 (32) 3:58 min/km 15,15 km/h
9 Dmitrzak Piotr M-30 00:23:52 98 (511) 15 (86) 4:07 min/km 14,58 km/h
10 Pepliński Grzegorz M-40 00:24:00 105 (511) 22 (79) 4:08 min/km 14,50 km/h
11 Lisogórski Krzysztof M-30 00:24:05 117 (511) 20 (86) 4:09 min/km 14,45 km/h
12 Rozenberg Sławomir M-50 00:24:11 123 (511) 10 (38) 4:10 min/km 14,39 km/h
13 Kosmala Szymon M-16 00:24:24 132 (511) 16 (51) 4:12 min/km 14,26 km/h
14 Zdziennicki Bartek M-30 00:24:27 134 (511) 25 (86) 4:13 min/km 14,23 km/h
15 Dobrenko Mieczysław M-70 00:25:45 177 (511) 2 (4) 4:26 min/km 13,51 km/h
16 Bożykowski Jan M-40 00:26:35 216 (511) 42 (79) 4:35 min/km 13,09 km/h
17 Ludwik Andrzej M-50 00:27:23 253 (511) 25 (38) 4:43 min/km 12,71 km/h
18 Czaja Jerzy M-60 00:27:49 269 (511) 9 (20) 4:48 min/km 12,51 km/h
19 Markowski Kamil M-30 00:29:57 338 (511) 69 (86) 5:10 min/km 11,62 km/h
20 Rzatkowska Joanna K-40 00:32:46 420 (511) 10 (23) 5:39 min/km 10,62 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Rogiewicz Andrzej M-20 00:17:18 4 (438) 3 (74) 2:59 min/km 20,12 km/h
2 Kaliś Karol M-20 00:17:45 6 (438) 4 (74) 3:04 min/km 19,61 km/h
3 Giembicki Jan M-20 00:20:41 35 (438) 11 (74) 3:34 min/km 16,83 km/h
4 Cebula Bogdan M-50 00:21:12 42 (438) 5 (44) 3:39 min/km 16,42 km/h
5 Spalk Krzysztof M-20 00:21:18 43 (438) 14 (74) 3:40 min/km 16,34 km/h
6 Sadowski Andrzej M-20 00:22:19 65 (438) 19 (74) 3:51 min/km 15,59 km/h
7 Łukomski Andrzej M-50 00:22:52 82 (438) 10 (44) 3:57 min/km 15,22 km/h
8 Skoczyński Leszek M-40 00:22:54 86 (438) 9 (49) 3:57 min/km 15,20 km/h
9 Lisogórski Krzysztof M-30 00:23:04 90 (438) 12 (69) 3:59 min/km 15,09 km/h
10 Zdziennicki Bartek M-30 00:23:14 97 (438) 14 (69) 4:00 min/km 14,98 km/h
11 Pepliński Grzegorz M-40 00:23:33 108 (438) 14 (49) 4:04 min/km 14,78 km/h
12 Dobrenko Mieczysław M-70 00:24:38 151 (438) 2 (5) 4:15 min/km 14,13 km/h
13 Jurewicz Mirosław M-50 00:24:58 164 (438) 20 (44) 4:18 min/km 13,94 km/h
14 Bożykowski Jan M-40 00:25:00 166 (438) 23 (49) 4:19 min/km 13,92 km/h
15 Dmitrzak Piotr M-30 00:25:50 196 (438) 38 (69) 4:27 min/km 13,47 km/h
16 Czaja Jerzy M-60 00:26:58 239 (438) 12 (23) 4:39 min/km 12,90 km/h
17 Ludwik Andrzej M-50 00:27:14 249 (438) 31 (44) 4:42 min/km 12,78 km/h
18 Luterek Martyna K-20 00:30:34 335 (438) 18 (44) 5:16 min/km 11,38 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-30 00:17:13 6 (366) 3 (52) 2:58 min/km 20,21 km/h
2 Sadowski Robert M-20 00:17:34 9 (366) 3 (54) 3:02 min/km 19,81 km/h
3 Dobrenko Arkadiusz M-40 00:21:23 48 (366) 5 (47) 3:41 min/km 16,27 km/h
4 Cebula Bogdan M-50 00:21:23 47 (366) 2 (40) 3:41 min/km 16,27 km/h
5 Giembicki Jan M-20 00:22:26 76 (366) 18 (54) 3:52 min/km 15,51 km/h
6 Nowosielski Piotr M-40 00:22:52 86 (366) 12 (47) 3:57 min/km 15,22 km/h
7 Bucewka Magdalena K-30 00:23:20 98 (366) 4 (12) 4:01 min/km 14,91 km/h
8 Zdziennicki Bartek M-30 00:23:28 102 (366) 11 (52) 4:03 min/km 14,83 km/h
9 Treć Leon M-50 00:24:26 121 (366) 13 (40) 4:13 min/km 14,24 km/h
10 Piotrowski Lech M-50 00:25:07 141 (366) 16 (40) 4:20 min/km 13,86 km/h
11 Sadowski Andrzej M-20 00:25:14 145 (366) 29 (54) 4:21 min/km 13,79 km/h
12 Sosiński Dariusz M-30 00:25:20 151 (366) 21 (52) 4:22 min/km 13,74 km/h
13 Czaja Jerzy M-60 00:26:44 196 (366) 8 (22) 4:37 min/km 13,02 km/h
14 Dobrenko Mieczysław M-70 00:26:58 202 (366) 2 (3) 4:39 min/km 12,90 km/h
15 Kołpak Jan M-60 00:26:59 203 (366) 10 (22) 4:39 min/km 12,90 km/h
16 Markowski Kamil M-20 00:28:54 258 (366) 45 (54) 4:59 min/km 12,04 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Cebula Bogdan M-50 00:19:56 42 (379) 1 (41) 3:34 min/km 16,86 km/h
2 Chętnik Rafał M-30 00:20:07 45 (379) 4 (53) 3:36 min/km 16,70 km/h
3 Nowosielski Piotr M-30 00:20:35 57 (379) 6 (53) 3:41 min/km 16,32 km/h
4 Klonowski Marcin M-20 00:20:54 65 (379) 19 (46) 3:44 min/km 16,08 km/h
5 Kiliszek Mariusz M-40 00:21:27 78 (379) 11 (38) 3:50 min/km 15,66 km/h
6 Lisogórski Krzysztof M-30 00:22:25 98 (379) 15 (53) 4:00 min/km 14,99 km/h
7 Dobrenko Mieczysław M-70 00:23:21 120 (379) 1 (4) 4:10 min/km 14,39 km/h
8 Kamiński Marcin M-20 00:23:31 124 (379) 28 (46) 4:12 min/km 14,29 km/h
9 Treć Leon M-50 00:23:32 125 (379) 13 (41) 4:12 min/km 14,28 km/h
10 Sosiński Dariusz M-30 00:24:17 151 (379) 26 (53) 4:20 min/km 13,84 km/h
11 Bucewka Magdalena K-30 00:24:22 156 (379) 2 (15) 4:21 min/km 13,79 km/h
12 Markowski Kamil M-20 00:28:40 276 (379) 41 (46) 5:07 min/km 11,72 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Cebula Bogdan M-50 00:19:45 53 (445) 2 (26) 3:32 min/km 17,01 km/h
2 Chętnik Rafał M-30 00:20:15 61 (445) 10 (47) 3:37 min/km 16,59 km/h
3 Nowosielski Piotr M-30 00:21:12 79 (445) 17 (47) 3:47 min/km 15,85 km/h
4 Rozenberg Sławomir M-40 00:21:27 85 (445) 10 (31) 3:50 min/km 15,66 km/h
5 Łukomski Andrzej M-50 00:21:36 91 (445) 7 (26) 3:51 min/km 15,56 km/h
6 Skoczyński Leszek M-30 00:21:41 94 (445) 19 (47) 3:52 min/km 15,50 km/h
7 Pepliński Grzegorz M-30 00:21:59 103 (445) 22 (47) 3:56 min/km 15,28 km/h
8 Dobrenko Mieczysław M-70 00:23:20 141 (445) 1 (4) 4:10 min/km 14,40 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Jurewicz Mirosław M-40 00:00:00 109 (254) 19 (32) 0:00 min/km 0,00 km/h
2 Mazerski Bartosz M-30 00:16:30 3 (254) 3 (30) 2:57 min/km 20,36 km/h
3 Cebula Bogdan M-40 00:19:51 28 (254) 5 (32) 3:33 min/km 16,93 km/h
4 Chętnik Rafał M-30 00:20:04 29 (254) 4 (30) 3:35 min/km 16,74 km/h
5 Nowosielski Piotr M-30 00:20:23 30 (254) 5 (30) 3:38 min/km 16,48 km/h
6 Rozenberg Sławomir M-40 00:21:28 46 (254) 9 (32) 3:50 min/km 15,65 km/h
7 Jażdżewski Seweryn M-20 00:21:34 47 (254) 11 (29) 3:51 min/km 15,58 km/h
8 Skoczyński Leszek M-30 00:21:42 49 (254) 7 (30) 3:53 min/km 15,48 km/h
9 Dobrenko Mieczysław M-70 00:22:02 55 (254) 1 (5) 3:56 min/km 15,25 km/h
10 Mróz Marek M-30 00:22:40 71 (254) 10 (30) 4:03 min/km 14,82 km/h
11 Babieczko Andrzej M-40 00:23:00 76 (254) 13 (32) 4:06 min/km 14,61 km/h
12 Treć Leon M-50 00:23:41 93 (254) 10 (21) 4:14 min/km 14,19 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Rzeszewicz Karol M-20 00:16:34 5 (501) 5 (49) 2:58 min/km 20,28 km/h
2 Dębowski Tomasz M-20 00:17:43 18 (501) 14 (49) 3:10 min/km 18,97 km/h
3 Dębowski Piotr M-20 00:18:09 21 (501) 16 (49) 3:14 min/km 18,51 km/h
4 Cebula Bogdan M-40 00:20:03 55 (501) 6 (39) 3:35 min/km 16,76 km/h
5 Krawiec Andrzej M-40 00:21:11 83 (501) 10 (39) 3:47 min/km 15,86 km/h
6 Pepliński Grzegorz M-30 00:21:21 89 (501) 17 (39) 3:49 min/km 15,74 km/h
7 Rozenberg Sławomir M-40 00:21:24 92 (501) 11 (39) 3:49 min/km 15,70 km/h
8 Dobrenko Mieczysław M-60 00:21:48 109 (501) 1 (16) 3:54 min/km 15,41 km/h
9 Treć Leon M-50 00:22:42 126 (501) 12 (38) 4:03 min/km 14,80 km/h
10 Mróz Marek M-30 00:24:14 161 (501) 30 (39) 4:20 min/km 13,87 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-30 00:16:05 5 (441) 1 (30) 2:52 min/km 20,89 km/h
2 Urbanowski Marcin M-20 00:16:35 10 (441) 7 (50) 2:58 min/km 20,26 km/h
3 Dębowski Tomasz M-16 00:17:44 14 (441) 1 (103) 3:10 min/km 18,95 km/h
4 Dębowski Piotr M-20 00:18:32 24 (441) 14 (50) 3:19 min/km 18,13 km/h
5 Cebula Bogdan M-40 00:19:42 44 (441) 7 (25) 3:31 min/km 17,06 km/h
6 Rozenberg Sławomir M-40 00:21:55 82 (441) 14 (25) 3:55 min/km 15,33 km/h
7 Krawiec Andrzej M-40 00:22:04 84 (441) 15 (25) 3:56 min/km 15,23 km/h
8 Pepliński Grzegorz M-30 00:22:10 88 (441) 17 (30) 3:58 min/km 15,16 km/h
9 Mróz Marek M-30 00:22:30 100 (441) 20 (30) 4:01 min/km 14,93 km/h
10 Dobrenko Mieczysław M-60 00:23:00 114 (441) 2 (11) 4:06 min/km 14,61 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-30 00:15:58 4 (510) 1 (38) 2:51 min/km 21,04 km/h
2 Cebula Bogdan M-40 00:19:34 57 (510) 8 (28) 3:30 min/km 17,17 km/h
3 Rozenberg Sławomir M-40 00:21:34 109 (510) 13 (28) 3:51 min/km 15,58 km/h
4 Dobrenko Mieczysław M-60 00:23:18 161 (510) 3 (10) 4:10 min/km 14,42 km/h
5 Doliński Stanisław M-40 00:23:19 162 (510) 19 (28) 4:10 min/km 14,41 km/h
6 Rosiak Hieronim M-50 00:24:47 211 (510) 27 (35) 4:26 min/km 13,56 km/h
7 Mróz Marek M-30 00:26:59 247 (510) 35 (38) 4:49 min/km 12,45 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-30 00:16:05 2 (510) 1 (34) 2:52 min/km 20,89 km/h
2 Cebula Bogdan M-40 00:19:35 56 (510) 8 (30) 3:30 min/km 17,16 km/h
3 Pepliński Grzegorz M-30 00:21:11 104 (510) 20 (34) 3:47 min/km 15,86 km/h
4 Rozenberg Sławomir M-40 00:21:38 118 (510) 16 (30) 3:52 min/km 15,53 km/h
5 Rosiak Hieronim M-50 00:22:15 131 (510) 11 (30) 3:58 min/km 15,10 km/h
6 Dobrenko Mieczysław M-60 00:22:45 145 (510) 2 (5) 4:04 min/km 14,77 km/h
7 Czaja Jerzy M-50 00:23:30 178 (510) 18 (30) 4:12 min/km 14,30 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Cebula Bogdan M-40 00:19:20 57 (439) 9 (32) 3:27 min/km 17,38 km/h
2 Pepliński Grzegorz M-30 00:20:59 106 (439) 21 (37) 3:45 min/km 16,01 km/h
3 Rozenberg Sławomir M-40 00:21:14 114 (439) 18 (32) 3:48 min/km 15,82 km/h
4 Rosiak Hieronim M-50 00:21:34 121 (439) 11 (33) 3:51 min/km 15,58 km/h
5 Czaja Jerzy M-50 00:23:11 164 (439) 18 (33) 4:08 min/km 14,49 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-20 00:16:08 6 (395) 4 (52) 2:53 min/km 20,83 km/h
2 Cebula Bogdan M-40 00:20:59 75 (395) 10 (28) 3:45 min/km 16,01 km/h
3 Pepliński Grzegorz M-30 00:21:17 83 (395) 18 (37) 3:48 min/km 15,79 km/h
4 Czaja Jerzy M-50 00:21:53 104 (395) 12 (29) 3:54 min/km 15,35 km/h
5 Rosiak Hieronim M-50 00:22:01 108 (395) 13 (29) 3:56 min/km 15,26 km/h
6 Rozenberg Sławomir M-30 00:22:02 109 (395) 24 (37) 3:56 min/km 15,25 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-20 00:15:55 5 (399) 2 (53) 2:48 min/km 21,49 km/h
2 Belzyt Andrzej M-40 00:20:18 77 (399) 16 (35) 3:34 min/km 16,85 km/h
3 Pepliński Grzegorz M-30 00:21:13 99 (399) 18 (38) 3:43 min/km 16,12 km/h
4 Rosiak Hieronim M-50 00:21:57 122 (399) 9 (29) 3:51 min/km 15,58 km/h
5 Rozenberg Sławomir M-30 00:22:45 141 (399) 25 (38) 3:59 min/km 15,03 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-20 00:15:45 5 (391) 2 (42) 2:46 min/km 21,71 km/h
2 Rosiak Hieronim M-50 00:21:02 88 (391) 6 (22) 3:41 min/km 16,26 km/h
3 Czaja Jerzy M-50 00:22:47 133 (391) 13 (22) 3:60 min/km 15,01 km/h
4 Rozenberg Sławomir M-30 00:22:48 134 (391) 27 (45) 4:00 min/km 15,00 km/h