LKS Zantyr Sztum

Bieg Uliczny św. Jakuba Apostoła

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-40 00:42:05 76 (474) 3 (32) 4:13 min/km 14,26 km/h
2 Marchewka Emil M-30 00:44:09 110 (474) 41 (137) 4:25 min/km 13,59 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-1 00:39:29 31 (483) 7 (10) 3:57 min/km 15,20 km/h
2 Tuwalska Elżbieta K-30 00:43:05 79 (483) 1 (43) 4:19 min/km 13,93 km/h
3 Kozłów Wojciech M-50 00:45:41 127 (483) 11 (41) 4:34 min/km 13,13 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-30 00:40:35 62 (553) 3 (44) 4:04 min/km 14,78 km/h
2 Tuwalska Elżbieta K-30 00:44:07 139 (553) 6 (44) 4:25 min/km 13,60 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Cebula Bogdan M-50 00:37:15 37 (311) 1 (44) 3:44 min/km 16,11 km/h
2 Tabor Leszek M-50 00:40:57 68 (311) 8 (44) 4:06 min/km 14,65 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-30 00:32:31 8 (197) 3 (32) 3:15 min/km 18,45 km/h
2 Cebula Bogdan M-40 00:39:13 35 (197) 2 (33) 3:55 min/km 15,30 km/h
3 Krawiec Andrzej M-40 00:42:53 65 (197) 7 (33) 4:17 min/km 13,99 km/h
4 Dobrenko Mieczysław M-60 00:43:40 70 (197) 2 (15) 4:22 min/km 13,74 km/h
5 Treć Leon M-40 00:45:46 95 (197) 15 (33) 4:35 min/km 13,11 km/h
6 Mróz Marek M-30 00:47:34 103 (197) 22 (32) 4:45 min/km 12,61 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Fila Antoni M-50 00:41:46 88 (250) 8 (53) 4:11 min/km 14,37 km/h
2 Doliński Stanisław M-40 00:48:32 172 (250) 33 (42) 4:51 min/km 12,36 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-30 00:31:36 7 (203) 5 (33) 3:10 min/km 18,99 km/h
2 Fila Antoni M-50 00:41:40 59 (203) 4 (41) 4:10 min/km 14,40 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Rosiak Hieronim M-50 00:42:49 107 (243) 11 (45) 4:17 min/km 14,01 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-20 00:30:59 5 (167) 3 (29) 3:06 min/km 19,37 km/h
2 Cebula Bogdan M-40 00:38:45 47 (167) 12 (48) 3:53 min/km 15,48 km/h
3 Rosiak Hieronim M-50 00:43:16 94 (167) 12 (37) 4:20 min/km 13,87 km/h
4 Czaja Jerzy M-50 00:43:27 96 (167) 14 (37) 4:21 min/km 13,81 km/h
5 Pepliński Grzegorz M-30 00:43:41 99 (167) 20 (29) 4:22 min/km 13,74 km/h