LKS Zantyr Sztum

Rekordy

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Strata do lidera Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość Nazwa biegu Miejscowość Data
1 Mazerski Bartosz M-1 00:08:14 00:00:00 3 (15) 3 (15) 2:45 min/km 21,86 km/h XXXV Memoriał J. Żylewicza (atest) Gdańsk 2007-07-07
2 Tyburski Igor M-18 00:09:37 00:01:23 7 (13) 2 (6) 3:12 min/km 18,72 km/h Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego - U 18, U 20 (atest) Gdańsk 2020-08-23
3 Cebula Bogdan M-40 00:09:54 00:01:40 7 (28) 1 (7) 3:18 min/km 18,18 km/h I - 3 bieg Grand Prix Tczewa w Biegach Przełajowych Tczew 2008-12-06
4 Niemyjska Beata K-23 00:09:56 00:01:42 12 (17) 5 (9) 3:19 min/km 18,12 km/h 66 Halowe Mistrzostwa Polski (atest) Toruń 2022-03-06
5 Klonowski Marcin M-16 00:10:00 00:01:46 4 (12) 2 (5) 3:20 min/km 18,00 km/h VI Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2019-09-11
6 Chętnik Rafał M-35 00:10:02 00:01:48 4 (13) 2 (6) 3:21 min/km 17,94 km/h IV Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2017-09-14
7 Giembicki Jan M-16 00:10:21 00:02:07 7 (12) 5 (5) 3:27 min/km 17,39 km/h VI Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2019-09-11
8 Najda Sławomir M-35 00:10:31 00:02:17 6 (13) 3 (6) 3:30 min/km 17,12 km/h IV Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2017-09-14
9 Nowosielski Piotr M-35 00:11:01 00:02:47 8 (15) 7 (11) 3:40 min/km 16,34 km/h III Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2009-09-16
10 Pepliński Grzegorz M-1 00:11:15 00:03:01 2 (9) 2 (9) 3:45 min/km 16,00 km/h II Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2008-09-13
11 Rozenberg Sławomir M-1 00:11:20 00:03:06 3 (9) 3 (9) 3:47 min/km 15,88 km/h II Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2008-09-13
12 Babieczko Andrzej M-1 00:11:35 00:03:21 4 (9) 4 (9) 3:52 min/km 15,54 km/h II Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2008-09-13
13 Piotrowski Lech M-35 00:11:36 00:03:22 10 (15) 9 (11) 3:52 min/km 15,52 km/h III Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2009-09-16
14 Krawiec Andrzej M-1 00:11:42 00:03:28 5 (9) 5 (9) 3:54 min/km 15,38 km/h II Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2008-09-13
15 Dobrenko Mieczysław M-50+ 00:11:47 00:03:33 11 (15) 2 (4) 3:56 min/km 15,28 km/h III Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2009-09-16
16 Treć Leon M-1 00:11:59 00:03:45 6 (9) 6 (9) 3:60 min/km 15,02 km/h II Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2008-09-13
17 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:12:27 00:04:13 11 (12) 3 (3) 4:09 min/km 14,46 km/h VI Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2019-09-11
18 Tabor Leszek M-1 00:12:44 00:04:30 9 (9) 9 (9) 4:15 min/km 14,14 km/h II Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2008-09-13
19 Jurewicz Mirosław M-35 00:13:04 00:04:50 14 (15) 11 (11) 4:21 min/km 13,78 km/h III Memoriał Wiesława Murawskiego (atest) Sztum 2009-09-16
20 Konefał Jowita K-1 00:15:18 00:07:04 9 (10) 9 (10) 5:06 min/km 11,76 km/h 41 Ogólnopolskie Biegi Przełajowe - bieg kobiet Skórcz 2006-03-04
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Strata do lidera Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość Nazwa biegu Miejscowość Data
1 Mazerski Bartosz M-30 00:14:36 00:00:00 1 (90) 1 (22) 2:55 min/km 20,55 km/h XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2010-11-20
2 Rogiewicz Andrzej M-1 00:14:56 00:00:20 6 (561) 6 (6) 2:59 min/km 20,09 km/h I IPB Nocny Bieg (atest) Iława 2016-05-14
3 Kaliś Karol M-16 00:15:22 00:00:46 2 (288) 2 (19) 3:04 min/km 19,52 km/h II Bieg z Okazji Dnia Kobiet Malbork 2014-03-09
4 Karwiński Michał M-20 00:15:29 00:00:53 4 (465) 1 (27) 3:06 min/km 19,38 km/h XXIII Bieg Świętego Dominika Gdańsk 2016-08-06
5 Sadowski Robert M-1 00:15:51 00:01:15 5 (375) 5 (6) 3:10 min/km 18,93 km/h I Bieg Arasmusa (atest) Kiełpino 2016-09-24
6 Garbowski Krzysztof M-1 00:16:18 00:01:42 2 (119) 2 (3) 3:16 min/km 18,40 km/h IV Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2022-06-12
7 Kowalski Mariusz M-1 00:16:25 00:01:49 11 (33) 11 (24) 3:17 min/km 18,27 km/h XXII Ostródzkie Biegi Uliczne Ostróda 2012-04-21
8 Kosmala Szymon M-16 00:16:29 00:01:53 23 (607) 1 (14) 3:18 min/km 18,20 km/h II IPB Nocny Bieg (atest) Iława 2017-05-27
9 Dębowski Piotr M-20 00:16:35 00:01:59 5 (85) 3 (11) 3:19 min/km 18,09 km/h XI - 2 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2010-01-16
10 Piróg Arkadiusz M-1 00:16:35 00:01:59 13 (33) 12 (24) 3:19 min/km 18,09 km/h XXII Ostródzkie Biegi Uliczne Ostróda 2012-04-21
11 Jażdżewski Seweryn M-20 00:16:43 00:02:07 10 (90) 2 (11) 3:21 min/km 17,95 km/h XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2010-11-20
12 Chętnik Rafał M-31 00:16:57 00:02:21 3 (233) 2 (72) 3:23 min/km 17,70 km/h V - 5 bieg Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska Gdańsk-Żabianka 2017-09-24
13 Kopecki Michał M-18 00:17:06 00:02:30 7 (155) 5 (30) 3:25 min/km 17,54 km/h IV Wojewódzki Bieg Doliną Raduni Straszyn 2015-10-24
14 Tyburski Igor M-1 00:17:08 00:02:32 1 (54) 1 (3) 3:26 min/km 17,51 km/h Kisielicka Piątka Kisielice 2021-09-04
15 Cebula Bogdan M-40 00:17:10 00:02:34 28 (113) 4 (17) 3:26 min/km 17,48 km/h XI - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2009-12-12
16 Wróbel Michał M-1 00:17:20 00:02:44 3 (237) 3 (3) 3:28 min/km 17,31 km/h I - 1 bieg Malborska Liga Biegowa (atest) Malbork 2018-11-25
17 Kopecki Marcin M-15 00:17:21 00:02:45 9 (155) 1 (9) 3:28 min/km 17,29 km/h IV Wojewódzki Bieg Doliną Raduni Straszyn 2015-10-24
18 Klonowski Marcin M-20 00:17:23 00:02:47 49 (607) 22 (77) 3:29 min/km 17,26 km/h II IPB Nocny Bieg (atest) Iława 2017-05-27
19 Bestvater Marcel M-18 00:17:26 00:02:50 8 (129) 1 (22) 3:29 min/km 17,21 km/h I Nutripol Bieg o Puchar Burmistrza Olsztynka Olsztynek 2016-06-25
20 Niemyjska Beata K-23 00:17:29 00:02:53 11 (17) 11 (17) 3:30 min/km 17,16 km/h Mistrzostwa Polski U23 (atest) Piaseczno 2021-06-05
21 Giembicki Jan M-30 00:17:44 00:03:08 5 (102) 1 (16) 3:33 min/km 16,92 km/h I Bieg Do Pustego Grobu Malbork 2018-04-02
22 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-40 00:18:08 00:03:32 51 (484) 1 (57) 3:38 min/km 16,54 km/h XXXVIII Bieg Szpęgawski (atest) Starogard Gdański 2022-04-03
23 Spalk Krzysztof M-16 00:18:14 00:03:38 23 (288) 6 (19) 3:39 min/km 16,45 km/h II Bieg z Okazji Dnia Kobiet Malbork 2014-03-09
24 Grzywiński Wojciech M-20 00:18:18 00:03:42 80 (607) 25 (77) 3:40 min/km 16,39 km/h II IPB Nocny Bieg (atest) Iława 2017-05-27
25 Treć Jakub M-20 00:18:24 00:03:48 7 (276) 3 (28) 3:41 min/km 16,30 km/h 200 Parkrun Poznań Poznań 2016-06-04
26 Najda Sławomir M-40 00:18:32 00:03:56 36 (799) 3 (62) 3:42 min/km 16,19 km/h II Gdańsk Biega na Piątkę (atest) Gdańsk 2017-11-05
27 Nowosielski Piotr M-30 00:18:36 00:04:00 28 (90) 7 (22) 3:43 min/km 16,13 km/h XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2010-11-20
28 Pepliński Grzegorz M-30 00:18:37 00:04:01 42 (113) 9 (18) 3:43 min/km 16,11 km/h XI - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2009-12-12
29 Łukomski Andrzej M-50 00:18:46 00:04:10 45 (113) 1 (13) 3:45 min/km 15,99 km/h XI - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2009-12-12
30 Rozenberg Sławomir M-40 00:18:46 00:04:10 47 (113) 9 (17) 3:45 min/km 15,99 km/h XI - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2009-12-12
31 Belzyt Szymon M-1 00:18:49 00:04:13 10 (363) 10 (363) 3:46 min/km 15,94 km/h XXVI Bieg Wiosenny im. Jerzego Żeligowskiego Poznań 2019-05-08
32 Kozłów Wojciech M-45+ 00:18:54 00:04:18 16 (197) 2 (21) 3:47 min/km 15,87 km/h V - 4 bieg Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska Gdańsk-Siedlce 2017-09-17
33 Tuwalska Elżbieta K-31 00:19:03 00:04:27 20 (197) 1 (42) 3:49 min/km 15,75 km/h V - 4 bieg Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska Gdańsk-Siedlce 2017-09-17
34 Lizińczyk Rafał M-40 00:19:06 00:04:30 91 (745) 22 (153) 3:49 min/km 15,71 km/h IV IPB Nocny Bieg (atest) Iława 2019-05-25
35 Kiliszek Mariusz M-50 00:19:09 00:04:33 43 (226) 4 (16) 3:50 min/km 15,67 km/h I Bieg z Okazji Dnia Kobiet Malbork 2013-03-10
36 Piotrowski Lech M-40 00:19:20 00:04:44 53 (113) 10 (17) 3:52 min/km 15,52 km/h XI - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2009-12-12
37 Szymańska Sara K-16 00:19:20 00:04:44 44 (90) 2 (11) 3:52 min/km 15,52 km/h XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2010-11-20
38 Lisogórski Krzysztof M-35 00:19:29 00:04:53 48 (226) 12 (28) 3:54 min/km 15,40 km/h I Bieg z Okazji Dnia Kobiet Malbork 2013-03-10
39 Babieczko Andrzej M-40 00:19:32 00:04:56 46 (90) 10 (16) 3:54 min/km 15,36 km/h XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2010-11-20
40 Fila Antoni M-60 00:19:41 00:05:05 49 (90) 2 (9) 3:56 min/km 15,24 km/h XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2010-11-20
41 Skoczyński Leszek M-30 00:19:43 00:05:07 50 (90) 11 (22) 3:57 min/km 15,22 km/h XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2010-11-20
42 Zdziennicki Bartek M-30 00:19:50 00:05:14 47 (288) 5 (30) 3:58 min/km 15,13 km/h II Bieg z Okazji Dnia Kobiet Malbork 2014-03-09
43 Bucewka Magdalena K-30 00:19:52 00:05:16 54 (226) 2 (12) 3:58 min/km 15,10 km/h I Bieg z Okazji Dnia Kobiet Malbork 2013-03-10
44 Szot Dawid M-25 00:19:56 00:05:20 1 (48) 1 (1) 3:59 min/km 15,05 km/h 39 Parkrun Dzierzgoń Dzierzgoń 2019-06-01
45 Treć Leon M-50 00:20:02 00:05:26 67 (113) 6 (13) 4:00 min/km 14,98 km/h XI - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2009-12-12
46 Treć Paweł M-20 00:20:10 00:05:34 64 (279) 23 (68) 4:02 min/km 14,88 km/h I - 5 bieg Grand Prix Poznania Poznań 2010-05-12
47 Dobrenko Mieczysław M-70+ 00:20:12 00:05:36 58 (90) 1 (4) 4:02 min/km 14,85 km/h XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2010-11-20
48 Kaźmierczak Szymon M-1 00:20:17 00:05:41 3 (122) 3 (76) 4:03 min/km 14,79 km/h I Bieg "Policz się z cukrzycą" Malbork 2018-01-13
49 Oliwiński Paweł M-30 00:20:37 00:06:01 9 (127) 3 (24) 4:07 min/km 14,55 km/h 1 Sylwestrowy Bieg Skowronki 2018-12-31
50 Tabor Leszek M-50 00:20:50 00:06:14 61 (90) 8 (12) 4:10 min/km 14,40 km/h XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2010-11-20
51 Rosiak Hieronim M-50+ 00:20:51 00:06:15 22 (46) 4 (6) 4:10 min/km 14,39 km/h III Unijny Ogólnopolski Bieg Uliczny Kwidzyn 2006-04-23
52 Dmitrzak Piotr M-35 00:20:51 00:06:15 38 (237) 5 (29) 4:10 min/km 14,39 km/h I - 3 bieg Malborska Liga Biegowa (atest) Malbork 2019-01-20
53 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:20:51 00:06:15 16 (102) 4 (8) 4:10 min/km 14,39 km/h I Bieg Do Pustego Grobu Malbork 2018-04-02
54 Sosiński Dariusz M-35 00:20:56 00:06:20 87 (226) 15 (28) 4:11 min/km 14,33 km/h I Bieg z Okazji Dnia Kobiet Malbork 2013-03-10
55 Marchewka Emil M-25 00:20:59 00:06:23 11 (78) 2 (4) 4:12 min/km 14,30 km/h 157 Parkrun Gdańsk Południe Gdańsk 2019-07-13
56 Lisowska Karolina K-1 00:21:35 00:06:59 25 (102) 2 (3) 4:19 min/km 13,90 km/h I Bieg Do Pustego Grobu Malbork 2018-04-02
57 Żemetro Ryszard M-50 00:21:36 00:07:00 37 (200) 5 (23) 4:19 min/km 13,89 km/h I Bieg Komtura Dzierzgońskiego Dzierzgoń 2019-08-10
58 Krawiec Andrzej M-45+ 00:21:48 00:07:12 47 (236) 6 (27) 4:22 min/km 13,76 km/h V - 2 bieg Biegowe Grand Prix Dzielnic Gdańska Gdańsk-Zaspa Młyniec 2017-06-03
59 Markowski Kamil M-30 00:22:28 00:07:52 204 (539) 68 (126) 4:30 min/km 13,35 km/h III IPB Nocny Bieg (atest) Iława 2018-05-26
60 Jażdżewska Patrycja K-25 00:22:31 00:07:55 35 (309) 3 (55) 4:30 min/km 13,32 km/h XXI Bieg Świętego Dominika - kobiety Gdańsk 2014-08-02
61 Bożykowski Jan M-45 00:22:34 00:07:58 268 (646) 20 (53) 4:31 min/km 13,29 km/h XXI Bieg Świętego Dominika Gdańsk 2014-08-02
62 Jurewicz Mirosław M-40 00:22:40 00:08:04 52 (85) 9 (10) 4:32 min/km 13,24 km/h XII - 3 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2011-01-08
63 Wasiłowicz Natalia K-30 00:22:43 00:08:07 51 (122) 1 (8) 4:33 min/km 13,21 km/h XXVI Bieg Cysterski - Pelplin Pelplin 2021-09-18
64 Ludwik Andrzej M-40 00:22:50 00:08:14 79 (90) 16 (16) 4:34 min/km 13,14 km/h XII - 1 bieg Zimowe Grand Prix Sztumu w Biegach Przełajowych Sztum 2010-11-20
65 Doliński Stanisław M-1 00:23:50 00:09:14 15 (83) 14 (47) 4:46 min/km 12,59 km/h Plenerowa Impreza Dobroczynna "Wszyscy Razem dla Lenki" Pogorzała Wieś 2019-06-01
66 Najda Mateusz M-20 00:24:23 00:09:47 140 (799) 38 (85) 4:53 min/km 12,30 km/h II Gdańsk Biega na Piątkę (atest) Gdańsk 2017-11-05
67 Parafiniuk Krzysztofa K-30 00:24:28 00:09:52 376 (607) 31 (89) 4:54 min/km 12,26 km/h II IPB Nocny Bieg (atest) Iława 2017-05-27
68 Pyzik-Kapszewicz Angelika K-25 00:25:07 00:10:31 105 (315) 19 (52) 5:01 min/km 11,94 km/h XXII Bieg Świętego Dominika - kobiety Gdańsk 2015-08-01
69 Luterek Martyna K-20 00:25:13 00:10:37 241 (522) 17 (64) 5:03 min/km 11,90 km/h II Sopockie 4 Pory Roku - Wiosna na 5 Sopot 2016-03-12
70 Kłopotowski Ryszard M-45 00:27:28 00:12:52 559 (646) 41 (53) 5:30 min/km 10,92 km/h XXI Bieg Świętego Dominika Gdańsk 2014-08-02
71 Nowosielska Marlena K-40 00:29:31 00:14:55 272 (288) 9 (11) 5:54 min/km 10,16 km/h II Bieg z Okazji Dnia Kobiet Malbork 2014-03-09
72 Rzatkowska Joanna K-40 00:30:47 00:16:11 258 (315) 49 (56) 6:09 min/km 9,75 km/h XXII Bieg Świętego Dominika - kobiety Gdańsk 2015-08-01
73 Podolski Mirosław M-1 00:32:21 00:17:45 58 (65) 35 (36) 6:28 min/km 9,27 km/h I Piątka dla Niepodległej (atest) Sztum 2018-05-03
74 Kulas Marcin M-1 00:36:06 00:21:30 114 (122) 71 (76) 7:13 min/km 8,31 km/h I Bieg "Policz się z cukrzycą" Malbork 2018-01-13
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Strata do lidera Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość Nazwa biegu Miejscowość Data
1 Mazerski Bartosz M-30 00:29:49 00:00:00 1 (75) 1 (28) 2:59 min/km 20,12 km/h XXIV Bieg Uliczny im. Winanda Osińskiego Szczecinek 2007-04-28
2 Rzeszewicz Karol M-1 00:30:18 00:00:29 3 (688) 3 (3) 3:02 min/km 19,80 km/h 48 Bieg Westerplatte (atest) Gdańsk 2010-09-04
3 Rogiewicz Andrzej M-20 00:30:28 00:00:39 9 (1446) 6 (179) 3:03 min/km 19,69 km/h XIV Gnieźnieński Bieg Europejski (atest) Gniezno 2016-04-09
4 Sadowski Robert M-1 00:30:45 00:00:56 3 (595) 3 (6) 3:05 min/km 19,51 km/h II Chwaszczyńska 10 Chwaszczyno 2017-03-11
5 Kaliś Karol M-20 00:31:20 00:01:31 6 (5143) 4 (981) 3:08 min/km 19,15 km/h XVI Bieg Europejski (atest) Gdynia 2014-05-10
6 Kowalski Mariusz M-20 00:32:42 00:02:53 4 (144) 3 (31) 3:16 min/km 18,35 km/h I Dycha Anny Wazówny Brodnica 2012-07-21
7 Karwiński Michał M-1 00:33:10 00:03:21 4 (326) 4 (5) 3:19 min/km 18,09 km/h XXVI Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności Sztum 2016-05-03
8 Dębowski Tomasz M-1 00:33:24 00:03:35 4 (413) 4 (10) 3:20 min/km 17,96 km/h XI Bieg Europejski Gdynia 2009-05-09
9 Garbowski Krzysztof M-30 00:33:39 00:03:50 4 (369) 1 (74) 3:22 min/km 17,83 km/h VII Elbląski Bieg Niepodległości Elbląg 2021-11-11
10 Piróg Arkadiusz M-30 00:34:19 00:04:30 9 (1862) 5 (541) 3:26 min/km 17,48 km/h V 10 km Run Toruń (atest) Toruń 2016-04-30
11 Dębowski Piotr M-20 00:34:27 00:04:38 11 (413) 1 (83) 3:27 min/km 17,42 km/h XI Bieg Europejski Gdynia 2009-05-09
12 Jażdżewski Seweryn M-20 00:35:13 00:05:24 33 (1482) 22 (312) 3:31 min/km 17,04 km/h Bieg Urodzinowy Gdyni Gdynia 2012-02-25
13 Kosmala Szymon M-16 00:35:15 00:05:26 34 (4192) 1 (67) 3:32 min/km 17,02 km/h Bieg Urodzinowy Gdyni (atest) Gdynia 2017-02-12
14 Chętnik Rafał M-1 00:35:16 00:05:27 3 (223) 3 (165) 3:32 min/km 17,01 km/h I Otwarte Mistrzostwa 49 Bazy Lotniczej w Biegach Pruszcz Gdański 2017-06-11
15 Klonowski Marcin M-30 00:35:30 00:05:41 33 (3448) 14 (834) 3:33 min/km 16,90 km/h 57 Bieg Westerplatte (atest) Gdańsk 2019-09-14
16 Cebula Bogdan M-50 00:36:21 00:06:32 40 (1593) 1 (98) 3:38 min/km 16,51 km/h XIV Bieg Europejski (atest) Gdynia 2012-05-12
17 Giembicki Jan M-20 00:36:39 00:06:50 92 (5143) 44 (981) 3:40 min/km 16,37 km/h XVI Bieg Europejski (atest) Gdynia 2014-05-10
18 Wróbel Michał M-18 00:36:51 00:07:02 10 (219) 1 (9) 3:41 min/km 16,28 km/h XXVIII Bieg Niepodległości - Malbork Malbork 2018-11-11
19 Szymańska Sara K-1 00:37:09 00:07:20 197 (8904) 13 (3342) 3:43 min/km 16,15 km/h V Orlen Warsaw Marathon - 10 km (atest) Warszawa 2017-04-23
20 Niemyjska Beata K-23 00:37:13 00:07:24 31 (40) 12 (16) 3:43 min/km 16,12 km/h Mistrzostwa Polski w biegu na 10 km (atest) Goleniów 2021-04-24
21 Najda Sławomir M-40 00:37:23 00:07:34 19 (501) 4 (85) 3:44 min/km 16,05 km/h IV Bieg "Piotr i Paweł" Gdańsk 2017-09-02
22 Grzywiński Wojciech M-20 00:37:26 00:07:37 15 (191) 5 (9) 3:45 min/km 16,03 km/h VI Dycha Anny Wazówny Brodnica 2017-07-01
23 Dobrenko Arkadiusz M-40 00:37:27 00:07:38 25 (144) 6 (26) 3:45 min/km 16,02 km/h I Dycha Anny Wazówny Brodnica 2012-07-21
24 Bestvater Marcel M-18 00:37:31 00:07:42 23 (326) 6 (56) 3:45 min/km 15,99 km/h XXVI Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności Sztum 2016-05-03
25 Oliwiński Paweł M-30 00:37:33 00:07:44 53 (3069) 16 (830) 3:45 min/km 15,98 km/h 54 Bieg Westerplatte (atest) Gdańsk 2016-09-10
26 Mazur Andrzej M-45 00:37:34 00:07:45 66 (1991) 4 (191) 3:45 min/km 15,97 km/h Bieg Urodzinowy Gdyni (atest) Gdynia 2020-02-16
27 Kaźmierczak Szymon M-20 00:37:55 00:08:06 10 (288) 3 (30) 3:48 min/km 15,82 km/h IV Bieg z Okazji Święta Lotnictwa Polskiego Malbork 2017-08-27
28 Nowosielski Piotr M-30 00:38:11 00:08:22 47 (233) 13 (39) 3:49 min/km 15,71 km/h XIX Bieg Kociewski (atest) Starogard Gdański 2010-10-02
29 Spalk Krzysztof M-20 00:38:11 00:08:22 91 (3268) 32 (449) 3:49 min/km 15,71 km/h VI Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn 2015-05-23
30 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-1 00:38:27 00:08:38 4 (28) 1 (10) 3:51 min/km 15,60 km/h I Charytatywny Bieg Dla Arturka Gdańsk 2018-05-02
31 Kucharski Mirosław M-30 00:38:37 00:08:48 10 (286) 3 (84) 3:52 min/km 15,54 km/h II Iławski Bieg na Dychę (atest) Iława 2016-06-05
32 Owczarek Mateusz M-20 00:38:42 00:08:53 170 (6199) 70 (1300) 3:52 min/km 15,50 km/h X Nocny Bieg Świętojański (atest) Gdynia 2014-06-20
33 Treć Jakub M-20 00:39:17 00:09:28 125 (3385) 28 (377) 3:56 min/km 15,27 km/h VII Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn 2016-05-21
34 Tuwalska Elżbieta K-1 00:39:23 00:09:34 36 (238) 3 (5) 3:56 min/km 15,23 km/h II Bieg Kaszubski Rumia 2016-04-24
35 Kamiński Filip M-16 00:39:34 00:09:45 279 (5143) 8 (67) 3:57 min/km 15,16 km/h XVI Bieg Europejski (atest) Gdynia 2014-05-10
36 Lizińczyk Rafał M-40 00:39:53 00:10:04 117 (2834) 35 (615) 3:59 min/km 15,04 km/h X Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn 2019-05-18
37 Jurewicz Jakub M-16 00:39:55 00:10:06 170 (3268) 3 (42) 3:60 min/km 15,03 km/h VI Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn 2015-05-23
38 Pepliński Grzegorz M-30 00:40:26 00:10:37 54 (162) 10 (11) 4:03 min/km 14,84 km/h XXII Chojnickie Biegi Strażackie Chojnice 2006-05-06
39 Łukomski Andrzej M-50 00:40:31 00:10:42 85 (434) 6 (36) 4:03 min/km 14,81 km/h XXI Bieg Kociewski (atest) Starogard Gdański 2012-10-06
40 Treć Paweł M-20 00:40:35 00:10:46 196 (1244) 64 (263) 4:04 min/km 14,78 km/h V Maniacka Dziesiątka Poznań 2009-03-14
41 Kulas Marcin M-30 00:40:39 00:10:50 255 (4910) 106 (1169) 4:04 min/km 14,76 km/h XX Jesienny Bieg Niepodległości (atest) Gdynia 2017-11-11
42 Tyburski Igor M-1 00:40:40 00:10:51 7 (91) 7 (53) 4:04 min/km 14,75 km/h III Chełmżyńska Dziesiątka Chełmża 2019-05-01
43 Kozłów Wojciech M-50 00:40:42 00:10:53 54 (535) 5 (33) 4:04 min/km 14,74 km/h III Bieg do Źródeł Gdańsk 2016-06-04
44 Kamiński Marcin M-30 00:40:44 00:10:55 71 (386) 14 (101) 4:04 min/km 14,73 km/h XXII Bieg Kociewski (atest) Starogard Gdański 2013-10-05
45 Lisogórski Krzysztof M-30 00:40:50 00:11:01 253 (4199) 89 (1322) 4:05 min/km 14,69 km/h Bieg Urodzinowy Gdyni (atest) Gdynia 2014-02-08
46 Czaja Jerzy M-50 00:40:50 00:11:01 105 (211) 11 (45) 4:05 min/km 14,69 km/h XXIII Międzynarodowy Bieg Warciański Koło 2003-10-19
47 Sadowski Andrzej M-20 00:40:50 00:11:01 209 (3385) 93 (377) 4:05 min/km 14,69 km/h VII Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn 2016-05-21
48 Nierzwicki Grzegorz M-40 00:40:55 00:11:06 21 (288) 5 (64) 4:06 min/km 14,66 km/h IV Bieg z Okazji Święta Lotnictwa Polskiego Malbork 2017-08-27
49 Tabor Leszek M-50 00:40:57 00:11:08 68 (311) 8 (44) 4:06 min/km 14,65 km/h XI Bieg Uliczny św. Jakuba Apostoła (atest) Lębork 2011-07-24
50 Zdziennicki Bartek M-30 00:40:59 00:11:10 412 (5143) 146 (1477) 4:06 min/km 14,64 km/h XVI Bieg Europejski (atest) Gdynia 2014-05-10
51 Rosiak Hieronim M-50 00:41:00 00:11:11 53 (104) 2 (11) 4:06 min/km 14,63 km/h VIII Dycha Kowalewska (atest) Kowalewo Pomorskie 2002-06-01
52 Dobrenko Mieczysław M-60 00:41:01 00:11:12 69 (217) 2 (11) 4:06 min/km 14,63 km/h XII Międzynarodowy Bieg Jakuba Wejhera Wejherowo 2009-09-19
53 Szot Dawid M-20 00:41:09 00:11:20 48 (261) 8 (22) 4:07 min/km 14,58 km/h XXIX Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności (atest) Sztum 2019-05-03
54 Bucewka Magdalena K-30 00:41:10 00:11:21 369 (6199) 5 (694) 4:07 min/km 14,57 km/h X Nocny Bieg Świętojański (atest) Gdynia 2014-06-20
55 Skoczyński Leszek M-40 00:41:22 00:11:33 185 (1593) 39 (265) 4:08 min/km 14,50 km/h XIV Bieg Europejski (atest) Gdynia 2012-05-12
56 Rozenberg Sławomir M-40 00:41:27 00:11:38 93 (641) 18 (115) 4:09 min/km 14,48 km/h II Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn 2011-05-21
57 Kiliszek Mariusz M-40 00:41:38 00:11:49 123 (965) 25 (176) 4:10 min/km 14,41 km/h III Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn 2012-05-19
58 Fila Antoni M-50 00:41:40 00:11:51 59 (203) 4 (41) 4:10 min/km 14,40 km/h VI Bieg Uliczny św. Jakuba Apostoła Lębork 2006-07-22
59 Dmitrzak Piotr M-30 00:41:43 00:11:54 393 (5694) 148 (1653) 4:10 min/km 14,38 km/h Bieg Urodzinowy Gdyni Gdynia 2015-02-21
60 Godlewski Łukasz M-16 00:41:48 00:11:59 418 (6656) 22 (146) 4:11 min/km 14,35 km/h XVIII Jesienny Bieg Niepodległości (atest) Gdynia 2015-11-11
61 Pipała Przemysław M-16 00:41:59 00:12:10 427 (5594) 30 (142) 4:12 min/km 14,29 km/h XVI Jesienny Bieg Niepodległości (atest) Gdynia 2013-11-11
62 Treć Leon M-50 00:42:14 00:12:25 90 (386) 6 (47) 4:13 min/km 14,21 km/h XXII Bieg Kociewski (atest) Starogard Gdański 2013-10-05
63 Babieczko Andrzej M-40 00:42:22 00:12:33 61 (144) 13 (26) 4:14 min/km 14,16 km/h I Dycha Anny Wazówny Brodnica 2012-07-21
64 Wolf Magdalena K-1 00:42:26 00:12:37 47 (91) 8 (18) 4:15 min/km 14,14 km/h XXX Międzynarodowy Bieg Uliczny im. B. Malinowskiego Grudziądz 2011-09-17
65 Krawiec Andrzej M-50 00:42:39 00:12:50 121 (641) 15 (71) 4:16 min/km 14,07 km/h II Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn 2011-05-21
66 Bożykowski Jan M-40 00:42:47 00:12:58 567 (5594) 96 (746) 4:17 min/km 14,02 km/h XVI Jesienny Bieg Niepodległości (atest) Gdynia 2013-11-11
67 Piotrowski Lech M-50 00:42:53 00:13:04 637 (6626) 26 (307) 4:17 min/km 13,99 km/h XVII Jesienny Bieg Niepodległości (atest) Gdynia 2014-11-11
68 Mróz Marek M-30 00:43:05 00:13:16 96 (413) 26 (125) 4:19 min/km 13,93 km/h XI Bieg Europejski Gdynia 2009-05-09
69 Marchewka Emil M-30 00:43:29 00:13:40 400 (3448) 158 (834) 4:21 min/km 13,80 km/h 57 Bieg Westerplatte (atest) Gdańsk 2019-09-14
70 Wiśniewski Piotr M-30 00:43:40 00:13:51 343 (1855) 108 (586) 4:22 min/km 13,74 km/h XIV Jesienny Bieg Niepodległości Gdynia 2011-11-11
71 Belzyt Szymon M-20 00:43:51 00:14:02 83 (251) 16 (40) 4:23 min/km 13,68 km/h XXV Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności Sztum 2015-05-03
72 Doliński Stanisław M-40 00:44:15 00:14:26 72 (126) 13 (18) 4:26 min/km 13,56 km/h IX Międzynarodowy Bieg Jakuba Wejhera Wejherowo 2006-09-23
73 Jażdżewska Patrycja K-20 00:44:19 00:14:30 771 (5594) 20 (608) 4:26 min/km 13,54 km/h XVI Jesienny Bieg Niepodległości (atest) Gdynia 2013-11-11
74 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:44:31 00:14:42 88 (630) 4 (32) 4:27 min/km 13,48 km/h IV Elbląski Bieg Niepodległości Elbląg 2017-11-11
75 Sosiński Dariusz M-40 00:44:44 00:14:55 72 (226) 21 (39) 4:28 min/km 13,41 km/h XXIX Bieg Niepodległości - Malbork Malbork 2019-11-11
76 Kamiński Krzysztof M-1 00:45:01 00:15:12 988 (10550) 926 (6544) 4:30 min/km 13,33 km/h III Orlen Warsaw Marathon - 10 km (atest) Warszawa 2015-04-26
77 Kamiński Jakub M-30 00:45:08 00:15:19 1014 (6199) 380 (1656) 4:31 min/km 13,29 km/h X Nocny Bieg Świętojański (atest) Gdynia 2014-06-20
78 Treć Wojciech M-20 00:45:18 00:15:29 349 (1176) 86 (215) 4:32 min/km 13,25 km/h 49 Bieg Westerplatte (atest) Gdańsk 2011-09-03
79 Anaczkowski Mirosław M-60 00:45:27 00:15:38 665 (3385) 8 (96) 4:33 min/km 13,20 km/h VII Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn 2016-05-21
80 Urbanowska Magdalena K-30 00:45:54 00:16:05 110 (251) 3 (12) 4:35 min/km 13,07 km/h XXV Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności Sztum 2015-05-03
81 Żemetro Ryszard M-50 00:46:03 00:16:14 58 (241) 7 (20) 4:36 min/km 13,03 km/h V Dycha nad Wisłą - Pomorskie Święto Wisły Tczew 2019-09-08
82 Jurewicz Mirosław M-40 00:46:05 00:16:16 90 (154) 19 (27) 4:37 min/km 13,02 km/h V Bieg Filipidesa Pasłęk 2010-05-29
83 Wasiłowicz Natalia K-30 00:47:26 00:17:37 631 (2834) 16 (310) 4:45 min/km 12,65 km/h X Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn 2019-05-18
84 Ludwik Andrzej M-50 00:47:32 00:17:43 1628 (5143) 78 (249) 4:45 min/km 12,62 km/h XVI Bieg Europejski (atest) Gdynia 2014-05-10
85 Witczak Mariusz M-30 00:47:34 00:17:45 1477 (5694) 587 (1653) 4:45 min/km 12,61 km/h Bieg Urodzinowy Gdyni Gdynia 2015-02-21
86 Markowski Kamil M-30 00:47:49 00:18:00 197 (357) 49 (74) 4:47 min/km 12,55 km/h XXIV Bieg Kociewski (atest) Starogard Gdański 2015-10-03
87 Zdziennicki Paweł M-30 00:48:19 00:18:30 783 (3433) 310 (853) 4:50 min/km 12,42 km/h VIII Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn 2017-05-20
88 Najda Mateusz M-20 00:49:15 00:19:26 203 (501) 30 (58) 4:56 min/km 12,18 km/h IV Bieg "Piotr i Paweł" Gdańsk 2017-09-02
89 Wiśniewska Agnieszka K-20 00:49:47 00:19:58 915 (1855) 20 (118) 4:59 min/km 12,05 km/h XIV Jesienny Bieg Niepodległości Gdynia 2011-11-11
90 Kołpak Jan M-65 00:50:04 00:20:15 395 (1963) 2 (30) 5:00 min/km 11,98 km/h 13 Marathon Bremen - 10 km der Deutschen Bank Bremen (atest) Brema 2017-10-01
91 Michoński Sebastian M-40 00:50:06 00:20:17 163 (261) 41 (57) 5:01 min/km 11,98 km/h XXIX Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności (atest) Sztum 2019-05-03
92 Tryba Zdzisław M-60 00:50:30 00:20:41 117 (244) 7 (13) 5:03 min/km 11,88 km/h XXVIII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności (atest) Sztum 2018-05-03
93 Duda Tomasz M-30 00:50:31 00:20:42 167 (261) 50 (61) 5:03 min/km 11,88 km/h XXIX Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności (atest) Sztum 2019-05-03
94 Parafiniuk Krzysztofa K-30 00:50:39 00:20:50 238 (399) 14 (28) 5:04 min/km 11,85 km/h XXVI Uliczny Bieg Sambora Tczew 2016-11-05
95 Belzyt Andrzej M-55 00:50:41 00:20:52 428 (1963) 23 (88) 5:04 min/km 11,84 km/h 13 Marathon Bremen - 10 km der Deutschen Bank Bremen (atest) Brema 2017-10-01
96 Wiechowski Sławomir M-30 00:50:45 00:20:56 153 (222) 40 (60) 5:05 min/km 11,82 km/h I Lubawska Dycha Lubawa 2011-08-28
97 Nowosielska Marlena K-30 00:52:07 00:22:18 727 (1077) 27 (72) 5:13 min/km 11,51 km/h VII Nocny Bieg Świętojański Gdynia 2011-06-18
98 Luterek Martyna K-30 00:52:20 00:22:31 310 (552) 20 (70) 5:14 min/km 11,46 km/h IV Bieg do Źródeł Gdańsk-Jelitkowo 2017-06-03
99 Lisowska Karolina K-16 00:52:52 00:23:03 140 (244) 1 (3) 5:17 min/km 11,35 km/h XXVIII Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności (atest) Sztum 2018-05-03
100 Pyzik-Kapszewicz Angelika K-20 00:54:10 00:24:21 203 (251) 8 (12) 5:25 min/km 11,08 km/h XXV Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności Sztum 2015-05-03
101 Konefał Jowita K-20 00:55:11 00:25:22 155 (177) 3 (5) 5:31 min/km 10,87 km/h I Nocny Bieg Świętojański (atest) Gdynia 2005-06-18
102 Krawiec Adam M-50 00:55:31 00:25:42 1950 (3069) 123 (165) 5:33 min/km 10,81 km/h 54 Bieg Westerplatte (atest) Gdańsk 2016-09-10
103 Rzatkowska Joanna K-40 00:56:57 00:27:08 3790 (5380) 126 (300) 5:42 min/km 10,54 km/h XVII Bieg Europejski (atest) Gdynia 2015-05-09
104 Brzustewicz Aleksandra K-40 00:57:56 00:28:07 3115 (4199) 80 (176) 5:48 min/km 10,36 km/h Bieg Urodzinowy Gdyni (atest) Gdynia 2014-02-08
105 Podolski Mirosław M-60 00:59:36 00:29:47 235 (251) 10 (12) 5:58 min/km 10,07 km/h XXV Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności Sztum 2015-05-03
106 Duda Seweryn M-30 01:03:37 00:33:48 2569 (3433) 739 (853) 6:22 min/km 9,43 km/h VIII Kwidzyński Bieg Papiernika (atest) Kwidzyn 2017-05-20
107 Kłopotowski Ryszard M-50 01:11:37 00:41:48 250 (251) 27 (27) 7:10 min/km 8,38 km/h XXV Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności Sztum 2015-05-03
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Strata do lidera Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość Nazwa biegu Miejscowość Data
1 Mazerski Bartosz M-20 00:46:05 00:00:00 7 (98) 4 (29) 3:04 min/km 19,53 km/h IX Ogólnopolski Bieg Tura (atest) Chojnice 2002-10-13
2 Rogiewicz Andrzej M-20 00:49:26 00:03:21 2 (394) 1 (43) 3:18 min/km 18,21 km/h VI Bieg Świętego Huberta Tuchola 2015-10-24
3 Sadowski Robert M-1 00:50:56 00:04:51 1 (280) 1 (6) 3:24 min/km 17,67 km/h IV Bieg Przyjaźni Przyjaźń k. Żukowa 2016-10-15
4 Kaliś Karol M-20 00:51:18 00:05:13 4 (533) 2 (65) 3:25 min/km 17,54 km/h X Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno 2012-02-11
5 Garbowski Krzysztof M-1 00:52:40 00:06:35 2 (374) 2 (6) 3:31 min/km 17,09 km/h IX Bieg Czterech Jezior Skórcz 2016-07-09
6 Piróg Arkadiusz M-30 00:53:12 00:07:07 12 (533) 5 (169) 3:33 min/km 16,92 km/h X Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno 2012-02-11
7 Dębowski Piotr M-20 00:53:45 00:07:40 7 (252) 1 (14) 3:35 min/km 16,74 km/h II Bieg Czterech Jezior Skórcz 2009-07-19
8 Kowalski Mariusz M-20 00:54:03 00:07:58 10 (293) 4 (30) 3:36 min/km 16,65 km/h V Bieg Czterech Jezior Skórcz 2012-07-14
9 Klonowski Marcin M-30 00:55:42 00:09:37 10 (420) 3 (83) 3:43 min/km 16,16 km/h XII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2019-07-06
10 Jażdżewski Seweryn M-20 00:55:53 00:09:48 26 (1020) 10 (126) 3:44 min/km 16,10 km/h XXIX Bieg Chomiczówki (atest) Warszawa 2012-01-15
11 Chętnik Rafał M-30 00:57:02 00:10:57 7 (374) 1 (98) 3:48 min/km 15,78 km/h IX Bieg Czterech Jezior Skórcz 2016-07-09
12 Cebula Bogdan M-50 00:57:24 00:11:19 21 (313) 3 (65) 3:50 min/km 15,68 km/h I Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa 2012-03-10
13 Kosmala Szymon M-16 00:57:52 00:11:47 11 (374) 1 (5) 3:51 min/km 15,55 km/h IX Bieg Czterech Jezior Skórcz 2016-07-09
14 Najda Sławomir M-40 00:58:04 00:11:59 23 (420) 6 (99) 3:52 min/km 15,50 km/h XII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2019-07-06
15 Giembicki Jan M-20 00:58:08 00:12:03 24 (402) 6 (39) 3:53 min/km 15,48 km/h VIII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2015-07-11
16 Treć Jakub M-20 00:59:24 00:13:19 31 (402) 8 (39) 3:58 min/km 15,15 km/h VIII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2015-07-11
17 Nowosielski Piotr M-30 00:59:57 00:13:52 31 (245) 5 (43) 3:60 min/km 15,01 km/h I Bieg Świętego Huberta Tuchola 2010-10-23
18 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-1 01:00:18 00:14:13 34 (402) 3 (6) 4:01 min/km 14,93 km/h VIII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2015-07-11
19 Spalk Krzysztof M-20 01:02:03 00:15:58 45 (455) 13 (53) 4:08 min/km 14,50 km/h VII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2014-07-12
20 Owczarek Mateusz M-20 01:02:47 00:16:42 47 (402) 12 (39) 4:11 min/km 14,34 km/h VIII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2015-07-11
21 Pepliński Grzegorz M-30 01:03:09 00:17:04 43 (250) 14 (50) 4:13 min/km 14,25 km/h II Bieg Świętego Huberta Tuchola 2011-10-22
22 Tuwalska Elżbieta K-1 01:03:39 00:17:34 56 (420) 5 (6) 4:15 min/km 14,14 km/h XII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2019-07-06
23 Skoczyński Leszek M-40 01:03:54 00:17:49 97 (533) 24 (115) 4:16 min/km 14,08 km/h X Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno 2012-02-11
24 Szymańska Sara K-1 01:03:58 00:17:53 39 (374) 1 (6) 4:16 min/km 14,07 km/h IX Bieg Czterech Jezior Skórcz 2016-07-09
25 Bucewka Magdalena K-30 01:04:04 00:17:59 98 (562) 1 (50) 4:16 min/km 14,05 km/h IV Zimowy Bieg Dębowy (atest) Dąbrowa 2015-03-07
26 Rosiak Hieronim M-50 01:04:29 00:18:24 78 (126) 7 (14) 4:18 min/km 13,96 km/h VIII Ogólnopolski Bieg Tura (atest) Chojnice 2001-10-21
27 Dobrenko Mieczysław M-60 01:04:32 00:18:27 26 (96) 1 (8) 4:18 min/km 13,95 km/h II Ogólnopolski Bieg Szlakiem Trzech Wież Nad Borami Lubiewo 2009-07-11
28 Dobrenko Arkadiusz M-40 01:04:34 00:18:29 74 (409) 18 (83) 4:18 min/km 13,94 km/h IV Bieg Świętego Huberta Tuchola 2013-10-26
29 Kiliszek Mariusz M-40 01:04:38 00:18:33 77 (313) 27 (80) 4:19 min/km 13,92 km/h I Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa 2012-03-10
30 Kozłów Wojciech M-55 01:05:00 00:18:55 48 (280) 2 (11) 4:20 min/km 13,85 km/h IV Bieg Przyjaźni Przyjaźń k. Żukowa 2016-10-15
31 Krawiec Andrzej M-40 01:05:02 00:18:57 54 (161) 16 (34) 4:20 min/km 13,84 km/h I Bieg Czterech Jezior Skórcz 2008-07-20
32 Babieczko Andrzej M-40 01:05:25 00:19:20 77 (245) 16 (51) 4:22 min/km 13,76 km/h I Bieg Świętego Huberta Tuchola 2010-10-23
33 Rozenberg Sławomir M-40 01:05:47 00:19:42 70 (252) 21 (52) 4:23 min/km 13,68 km/h II Bieg Czterech Jezior Skórcz 2009-07-19
34 Kamiński Marcin M-30 01:06:27 00:20:22 75 (402) 22 (105) 4:26 min/km 13,54 km/h VIII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2015-07-11
35 Czaja Jerzy M-40 01:06:41 00:20:36 89 (126) 19 (29) 4:27 min/km 13,50 km/h VIII Ogólnopolski Bieg Tura (atest) Chojnice 2001-10-21
36 Treć Leon M-50 01:06:50 00:20:45 115 (455) 17 (67) 4:27 min/km 13,47 km/h VII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2014-07-12
37 Zdziennicki Bartek M-30 01:07:14 00:21:09 88 (356) 21 (74) 4:29 min/km 13,39 km/h VI Bieg Czterech Jezior Skórcz 2013-07-13
38 Piotrowski Lech M-50 01:07:24 00:21:19 88 (402) 12 (59) 4:30 min/km 13,35 km/h VIII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2015-07-11
39 Treć Paweł M-20 01:07:50 00:21:45 169 (654) 34 (105) 4:31 min/km 13,27 km/h VII Zimowy Bieg Trzech Jezior Trzemeszno 2009-02-14
40 Belzyt Szymon M-20 01:07:59 00:21:54 86 (337) 7 (17) 4:32 min/km 13,24 km/h IX Zimowy Bieg Dębowy (atest) Dąbrowa 2020-03-07
41 Mróz Marek M-30 01:08:07 00:22:02 90 (252) 28 (60) 4:32 min/km 13,21 km/h II Bieg Czterech Jezior Skórcz 2009-07-19
42 Lisogórski Krzysztof M-30 01:08:16 00:22:11 148 (525) 45 (140) 4:33 min/km 13,18 km/h II Zimowy Bieg Dębowy (atest) Dąbrowa 2013-03-09
43 Kamiński Krzysztof M-40 01:08:41 00:22:36 137 (455) 38 (85) 4:35 min/km 13,10 km/h VII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2014-07-12
44 Bożykowski Jan M-40 01:09:10 00:23:05 113 (356) 30 (71) 4:37 min/km 13,01 km/h VI Bieg Czterech Jezior Skórcz 2013-07-13
45 Anaczkowski Mirosław M-50 01:10:18 00:24:13 130 (402) 21 (59) 4:41 min/km 12,80 km/h VIII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2015-07-11
46 Wiśniewski Piotr M-30 01:11:10 00:25:05 112 (250) 29 (50) 4:45 min/km 12,65 km/h II Bieg Świętego Huberta Tuchola 2011-10-22
47 Jurewicz Mirosław M-50 01:12:19 00:26:14 123 (298) 17 (43) 4:49 min/km 12,45 km/h II Kaszubska Piętnastka Luzino 2013-05-25
48 Jażdżewska Patrycja K-20 01:12:43 00:26:38 206 (455) 7 (24) 4:51 min/km 12,38 km/h VII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2014-07-12
49 Sosiński Dariusz M-40 01:16:01 00:29:56 192 (377) 55 (89) 5:04 min/km 11,84 km/h IX Bieg Świętego Huberta Tuchola 2018-10-27
50 Markowski Kamil M-30 01:18:12 00:32:07 241 (402) 74 (105) 5:13 min/km 11,51 km/h VIII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2015-07-11
51 Dmitrzak Piotr M-30 01:19:19 00:33:14 301 (455) 86 (116) 5:17 min/km 11,35 km/h VII Bieg Czterech Jezior Skórcz 2014-07-12
52 Parafiniuk Krzysztofa K-30 01:19:56 00:33:51 249 (417) 17 (42) 5:20 min/km 11,26 km/h X Bieg Czterech Jezior Skórcz 2017-07-08
53 Ludwik Andrzej M-50 01:20:59 00:34:54 389 (525) 55 (77) 5:24 min/km 11,11 km/h II Zimowy Bieg Dębowy (atest) Dąbrowa 2013-03-09
54 Wiśniewska Agnieszka K-20 01:21:22 00:35:17 191 (250) 7 (12) 5:25 min/km 11,06 km/h II Bieg Świętego Huberta Tuchola 2011-10-22
55 Nowosielska Marlena K-1 01:24:50 00:38:45 83 (126) 8 (19) 5:39 min/km 10,61 km/h III CROSS-KAMUS for The Beatles Osiek nad Wisłą 2011-08-21
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Strata do lidera Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość Nazwa biegu Miejscowość Data
1 Mazerski Bartosz M-20 01:04:58 00:00:00 11 (598) 7 (164) 3:05 min/km 19,48 km/h XI Międzynarodowy Półmaraton Philipsa i Mistrzostwa Polski (atest) Piła 2001-09-09
2 Rzeszewicz Karol M-20 01:07:16 00:02:18 9 (1449) 6 (243) 3:11 min/km 18,82 km/h XIX Międzynarodowy Półmaraton Philipsa i Mistrzostwa Polski (atest) Piła 2009-09-06
3 Kaliś Karol M-20 01:10:08 00:05:10 12 (2431) 11 (438) 3:19 min/km 18,05 km/h XXIII Międzynarodowy Półmaraton Philipsa i Mistrzostwa Polski (atest) Piła 2013-09-08
4 Sadowski Robert M-30 01:10:59 00:06:01 10 (5896) 1 (1761) 3:22 min/km 17,83 km/h II Gdynia Półmaraton (atest) Gdynia 2017-03-19
5 Rogiewicz Andrzej M-20 01:11:20 00:06:22 6 (974) 3 (126) 3:23 min/km 17,75 km/h V Bieg Lwa (atest) Tarnowo Podgórne 2016-05-22
6 Garbowski Krzysztof M-20 01:14:21 00:09:23 13 (7348) 7 (703) 3:31 min/km 17,03 km/h IV BMW Półmaraton Praski (atest) Warszawa 2017-09-02
7 Piróg Arkadiusz M-30 01:15:31 00:10:33 36 (7174) 14 (1011) 3:35 min/km 16,76 km/h VII Półmaraton Warszawski (atest) Warszawa 2012-03-25
8 Jażdżewski Seweryn M-25 01:17:45 00:12:47 64 (7174) 15 (467) 3:41 min/km 16,28 km/h VII Półmaraton Warszawski (atest) Warszawa 2012-03-25
9 Chętnik Rafał M-40 01:18:36 00:13:38 38 (7348) 5 (1627) 3:44 min/km 16,10 km/h IV BMW Półmaraton Praski (atest) Warszawa 2017-09-02
10 Klonowski Marcin M-30 01:19:15 00:14:17 9 (415) 2 (103) 3:45 min/km 15,97 km/h IX Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława 2019-09-08
11 Kowalski Mariusz M-20 01:20:12 00:15:14 6 (102) 3 (26) 3:48 min/km 15,78 km/h II Elbląski Półmaraton - Bażant Elbląg 2011-10-02
12 Cebula Bogdan M-40+ 01:20:28 00:15:30 7 (48) 4 (13) 3:49 min/km 15,73 km/h XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Policji w Półmaratonie Słupsk 2010-05-28
13 Oliwiński Paweł M-30 01:22:19 00:17:21 46 (1059) 9 (311) 3:54 min/km 15,38 km/h VI Samsung Półmaraton (atest) Szamotuły 2016-10-16
14 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-30 01:24:07 00:19:09 139 (5889) 3 (703) 3:59 min/km 15,05 km/h III Gdynia Półmaraton (atest) Gdynia 2018-03-18
15 Mazur Andrzej M-35 01:24:20 00:19:22 14 (307) 6 (126) 3:60 min/km 15,01 km/h XI Półmaraton Ziemi Puckiej (atest) Puck 2019-07-27
16 Najda Sławomir M-45 01:24:42 00:19:44 109 (3165) 13 (357) 4:01 min/km 14,94 km/h VI Półmaraton Gdańsk (atest) Gdańsk 2019-11-17
17 Bestvater Marcel M-20 01:24:54 00:19:56 17 (303) 5 (43) 4:01 min/km 14,91 km/h V Ostródzki Półmaraton Świętego Jerzego Ostróda 2016-06-12
18 Niemyjska Beata K-1 01:25:20 00:20:22 21 (307) 3 (3) 4:03 min/km 14,83 km/h 8 ANWIL Półmaraton Włocławek (atest) Włocławek 2021-10-10
19 Treć Jakub M-18 01:26:20 00:21:22 299 (11346) 110 (2145) 4:06 min/km 14,66 km/h IX PKO Poznań Półmaraton (atest) Poznań 2016-04-17
20 Giembicki Jan M-30 01:26:22 00:21:24 15 (333) 4 (95) 4:06 min/km 14,66 km/h VII Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława 2017-09-10
21 Tuwalska Elżbieta K-35 01:26:52 00:21:54 101 (3215) 2 (172) 4:07 min/km 14,57 km/h III Półmaraton Gdańsk (atest) Gdańsk 2016-10-16
22 Kaźmierczak Szymon M-21 01:27:39 00:22:41 10 (179) 2 (21) 4:09 min/km 14,44 km/h I Półmaraton Traktora Kwidzyn 2017-10-07
23 Nowosielski Piotr M-40 01:29:34 00:24:36 42 (498) 9 (117) 4:15 min/km 14,13 km/h III Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława 2013-09-08
24 Łukomski Andrzej M-50 01:30:06 00:25:08 49 (498) 5 (48) 4:16 min/km 14,05 km/h III Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława 2013-09-08
25 Pepliński Grzegorz M-30 01:30:55 00:25:57 81 (336) 32 (88) 4:19 min/km 13,92 km/h XXVI Półmaraton Wiązowski (atest) Wiązowna 2006-02-26
26 Kamiński Marcin M-30 01:31:11 00:26:13 57 (498) 18 (144) 4:19 min/km 13,88 km/h III Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława 2013-09-08
27 Krawiec Andrzej M-40 01:31:14 00:26:16 275 (1449) 68 (305) 4:19 min/km 13,87 km/h XIX Międzynarodowy Półmaraton Philipsa i Mistrzostwa Polski (atest) Piła 2009-09-06
28 Kozłów Wojciech M-50 01:31:17 00:26:19 70 (480) 5 (49) 4:20 min/km 13,87 km/h VI Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława 2016-09-04
29 Skoczyński Leszek M-40 01:31:21 00:26:23 26 (179) 5 (35) 4:20 min/km 13,86 km/h I Bortexsport.pl Półmaraton Kępino 2012-04-01
30 Spalk Krzysztof M-16 01:31:37 00:26:39 49 (463) 17 (110) 4:21 min/km 13,82 km/h IV Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława 2014-09-07
31 Lisogórski Krzysztof M-40 01:31:44 00:26:46 450 (5889) 119 (1510) 4:21 min/km 13,80 km/h III Gdynia Półmaraton (atest) Gdynia 2018-03-18
32 Sadowski Andrzej M-30 01:31:46 00:26:48 139 (3227) 18 (240) 4:21 min/km 13,79 km/h 13 Marathon Bremen - AOK Halbmarathon (atest) Brema 2017-10-01
33 Treć Paweł M-20 01:31:58 00:27:00 188 (1702) 60 (441) 4:22 min/km 13,76 km/h II PKO Poznań Półmaraton (atest) Poznań 2009-03-29
34 Rosiak Hieronim M-50 01:31:59 00:27:01 137 (415) 19 (75) 4:22 min/km 13,76 km/h XXV Półmaraton Wiązowski (atest) Wiązowna 2005-02-27
35 Tabor Leszek M-50 01:32:25 00:27:27 75 (660) 11 (52) 4:23 min/km 13,70 km/h III Półmaraton Ziemi Puckiej (atest) Puck 2011-07-30
36 Bucewka Magdalena K-30 01:32:27 00:27:29 870 (11149) 11 (1096) 4:23 min/km 13,69 km/h IX Półmaraton Warszawski (atest) Warszawa 2014-03-30
37 Rozenberg Sławomir M-45 01:32:49 00:27:51 275 (2467) 34 (184) 4:24 min/km 13,64 km/h III PKO Poznań Półmaraton (atest) Poznań 2010-03-28
38 Mróz Marek M-30 01:33:16 00:28:18 108 (326) 15 (37) 4:25 min/km 13,57 km/h I Półmaraton Ziemi Puckiej (atest) Puck 2009-07-25
39 Kulas Marcin M-30 01:33:22 00:28:24 393 (3674) 76 (465) 4:26 min/km 13,56 km/h IV Półmaraton Gdańsk (atest) Gdańsk 2017-11-05
40 Treć Leon M-50 01:33:27 00:28:29 64 (345) 5 (34) 4:26 min/km 13,55 km/h II Iławski Półmaraton LA RIVE Iława 2012-09-09
41 Dmitrzak Piotr M-30 01:33:47 00:28:49 27 (231) 8 (58) 4:27 min/km 13,50 km/h I Półmaraton Dwóch Zamków Malbork 2018-10-14
42 Lizińczyk Rafał M-40 01:34:51 00:29:53 448 (3165) 99 (497) 4:30 min/km 13,35 km/h VI Półmaraton Gdańsk (atest) Gdańsk 2019-11-17
43 Piotrowski Lech M-40 01:35:12 00:30:14 390 (1449) 101 (305) 4:31 min/km 13,30 km/h XIX Międzynarodowy Półmaraton Philipsa i Mistrzostwa Polski (atest) Piła 2009-09-06
44 Zdziennicki Bartek M-30 01:36:22 00:31:24 127 (506) 49 (159) 4:34 min/km 13,14 km/h V Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława 2015-09-06
45 Sosiński Dariusz M-40 01:37:36 00:32:38 167 (950) 40 (150) 4:38 min/km 12,97 km/h XVII Półmaraton Świętych Mikołajów Toruń 2019-12-01
46 Czaja Jerzy M-50 01:37:38 00:32:40 61 (111) 11 (29) 4:38 min/km 12,97 km/h XXIV Półmaraton Gochów (atest) Bytów 2004-06-06
47 Babieczko Andrzej M-45 01:39:40 00:34:42 303 (938) 27 (65) 4:43 min/km 12,70 km/h VII Międzynarodowy Kościański Półmaraton Kościan 2011-11-06
48 Dobrenko Mieczysław M-70+ 01:40:00 00:35:02 117 (352) 1 (5) 4:44 min/km 12,66 km/h XXXII Półmaraton Gochów Bytów 2012-06-02
49 Anaczkowski Mirosław M-60 01:40:23 00:35:25 1051 (4125) 7 (71) 4:45 min/km 12,61 km/h I Gdynia Półmaraton (atest) Gdynia 2016-03-20
50 Wolf Magdalena K-30 01:40:47 00:35:49 196 (660) 2 (30) 4:47 min/km 12,56 km/h III Półmaraton Ziemi Puckiej (atest) Puck 2011-07-30
51 Jażdżewski Zbigniew M-50 01:41:35 00:36:37 718 (3288) 63 (252) 4:49 min/km 12,46 km/h VII PKO Białystok Półmaraton (atest) Białystok 2019-05-05
52 Kiliszek Mariusz M-40 01:41:43 00:36:45 313 (1720) 64 (321) 4:49 min/km 12,44 km/h IX Półmaraton Świętych Mikołajów Toruń 2011-12-04
53 Szot Dawid M-20 01:41:49 00:36:51 1195 (4125) 208 (492) 4:50 min/km 12,43 km/h I Gdynia Półmaraton (atest) Gdynia 2016-03-20
54 Jażdżewska Patrycja K-20 01:41:51 00:36:53 2292 (11149) 35 (764) 4:50 min/km 12,43 km/h IX Półmaraton Warszawski (atest) Warszawa 2014-03-30
55 Belzyt Szymon M-18 01:42:10 00:37:12 1774 (8042) 552 (1746) 4:51 min/km 12,39 km/h VIII PKO Poznań Półmaraton (atest) Poznań 2015-04-12
56 Pipała Przemysław M-20 01:42:27 00:37:29 2377 (11149) 576 (1903) 4:51 min/km 12,36 km/h IX Półmaraton Warszawski (atest) Warszawa 2014-03-30
57 Wasiłowicz Natalia K-30 01:43:17 00:38:19 170 (425) 7 (38) 4:54 min/km 12,26 km/h VIII Ostródzki Półmaraton Świętego Jerzego Ostróda 2019-06-09
58 Marchewka Emil M-16 01:43:49 00:38:51 98 (307) 27 (57) 4:55 min/km 12,19 km/h XI Półmaraton Ziemi Puckiej (atest) Puck 2019-07-27
59 Żemetro Ryszard M-50+ 01:43:52 00:38:54 62 (179) 9 (32) 4:55 min/km 12,19 km/h III Półmaraton Traktora Kwidzyn 2019-10-05
60 Wiśniewski Piotr M-30 01:44:05 00:39:07 49 (102) 16 (35) 4:56 min/km 12,16 km/h II Elbląski Półmaraton - Bażant Elbląg 2011-10-02
61 Jurewicz Mirosław M-50 01:44:18 00:39:20 223 (484) 19 (34) 4:57 min/km 12,14 km/h V Trakai Half Marathon (atest) Troki 2014-05-11
62 Markowski Kamil M-30 01:48:48 00:43:50 2219 (6237) 817 (1645) 5:09 min/km 11,63 km/h IV Gdynia Półmaraton (atest) Gdynia 2019-03-17
63 Urbanowska Magdalena K-30 01:49:47 00:44:49 262 (498) 9 (33) 5:12 min/km 11,53 km/h III Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława 2013-09-08
64 Ludwik Andrzej M-50 01:50:37 00:45:39 1586 (3249) 61 (106) 5:15 min/km 11,44 km/h II Półmaraton Gdańsk (atest) Gdańsk 2015-10-25
65 Kamiński Jakub M-35 01:51:03 00:46:05 1556 (3215) 354 (558) 5:16 min/km 11,40 km/h III Półmaraton Gdańsk (atest) Gdańsk 2016-10-16
66 Kołpak Jan M-60 01:56:07 00:51:09 358 (484) 6 (11) 5:30 min/km 10,90 km/h V Trakai Half Marathon (atest) Troki 2014-05-11
67 Luterek Martyna K-25 01:57:56 00:52:58 2213 (3215) 68 (161) 5:35 min/km 10,73 km/h III Półmaraton Gdańsk (atest) Gdańsk 2016-10-16
68 Pyzik-Kapszewicz Angelika K-20 02:00:53 00:55:55 425 (506) 20 (25) 5:44 min/km 10,47 km/h V Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława 2015-09-06
69 Nowosielska Marlena K-30 02:03:42 00:58:44 415 (498) 19 (33) 5:52 min/km 10,23 km/h III Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława 2013-09-08
70 Treć Wojciech M-20 02:04:03 00:59:05 1319 (1702) 347 (441) 5:53 min/km 10,20 km/h II PKO Poznań Półmaraton (atest) Poznań 2009-03-29
71 Duda Tomasz M-30 02:10:51 01:05:53 315 (363) 48 (50) 6:12 min/km 9,67 km/h XVIII-1/2 IM Castle Triathlon Malbork Malbork 2019-09-08
72 Rzatkowska Joanna K-40 02:17:32 01:12:34 491 (506) 33 (38) 6:31 min/km 9,20 km/h V Iławski Półmaraton LA RIVE (atest) Iława 2015-09-06
73 Paprocka Dorota K-40 02:24:46 01:19:48 6821 (7347) 610 (690) 6:52 min/km 8,74 km/h XVI Półmaraton Warszawski (atest) Warszawa 2022-03-27
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Strata do lidera Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość Nazwa biegu Miejscowość Data
1 Mazerski Bartosz M-20 02:18:25 00:00:00 7 (6251) 7 (361) 3:17 min/km 18,29 km/h XV Marathon de La Rochelle (atest) La Rochelle 2005-11-27
2 Rzeszewicz Karol M-1 02:26:44 00:08:19 2 (465) 2 (3) 3:29 min/km 17,25 km/h XVI Maraton Solidarności (atest) Gdańsk 2010-08-15
3 Garbowski Krzysztof M-1 02:38:24 00:19:59 2 (63) 2 (3) 3:45 min/km 15,98 km/h I Maraton Dolnego Powiśla Sztum 2017-05-03
4 Piróg Arkadiusz M-30 02:43:59 00:25:34 6 (1562) 2 (488) 3:53 min/km 15,44 km/h II Gdańsk Maraton (atest) Gdańsk 2016-05-15
5 Dębowski Piotr M-18 02:49:51 00:31:26 15 (232) 6 (20) 4:02 min/km 14,91 km/h XX Maraton Ekologiczny Lębork 2011-06-19
6 Cebula Bogdan M-50 02:52:56 00:34:31 24 (466) 3 (72) 4:06 min/km 14,64 km/h VII Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2011-10-16
7 Jażdżewski Seweryn M-20 02:56:11 00:37:46 47 (1091) 14 (149) 4:11 min/km 14,37 km/h XXXIX Maraton Dębno (atest) Dębno 2012-04-15
8 Klonowski Marcin M-30 02:56:23 00:37:58 62 (4559) 36 (1282) 4:11 min/km 14,35 km/h XLI Maraton Warszawski (atest) Warszawa 2019-09-29
9 Oliwiński Paweł M-30 02:58:35 00:40:10 31 (1562) 16 (488) 4:14 min/km 14,18 km/h II Gdańsk Maraton (atest) Gdańsk 2016-05-15
10 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-1 02:59:17 00:40:52 52 (1701) 3 (3) 4:15 min/km 14,12 km/h IV Gdańsk Maraton (atest) Gdańsk 2018-04-15
11 Mazur Andrzej M-40 03:02:21 00:43:56 56 (709) 21 (266) 4:19 min/km 13,88 km/h XIV Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2018-10-14
12 Najda Sławomir M-1 03:05:09 00:46:44 1 (34) 1 (30) 4:23 min/km 13,67 km/h 200 Maraton Antoniego Fili Sztum 2020-08-01
13 Chętnik Rafał M-30 03:05:13 00:46:48 215 (5420) 81 (1872) 4:23 min/km 13,67 km/h XIII PKO Poznań Maraton (atest) Poznań 2012-10-14
14 Kaźmierczak Szymon M-20 03:07:29 00:49:04 149 (2375) 21 (219) 4:27 min/km 13,50 km/h III Gdańsk Maraton (atest) Gdańsk 2017-04-09
15 Treć Jakub M-18 03:07:58 00:49:33 90 (738) 2 (9) 4:27 min/km 13,47 km/h XI Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2015-10-18
16 Sadowski Andrzej M-30 03:08:49 00:50:24 278 (6072) 138 (1686) 4:28 min/km 13,41 km/h XX PKO Poznań Maraton (atest) Poznań 2019-10-20
17 Nowosielski Piotr M-30 03:09:32 00:51:07 80 (466) 34 (145) 4:30 min/km 13,36 km/h VII Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2011-10-16
18 Tuwalska Elżbieta K-30 03:10:05 00:51:40 113 (1701) 2 (112) 4:30 min/km 13,32 km/h IV Gdańsk Maraton (atest) Gdańsk 2018-04-15
19 Kucharski Mirosław M-30 03:15:35 00:57:10 537 (5812) 217 (2067) 4:38 min/km 12,94 km/h II Orlen Warsaw Marathon (atest) Warszawa 2014-04-13
20 Rozenberg Sławomir M-40 03:16:06 00:57:41 117 (466) 60 (194) 4:39 min/km 12,91 km/h VII Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2011-10-16
21 Bucewka Magdalena K-20 03:16:34 00:58:09 142 (738) 4 (24) 4:40 min/km 12,88 km/h XI Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2015-10-18
22 Fila Antoni M-1 03:18:34 01:00:09 127 (740) 120 (703) 4:42 min/km 12,75 km/h II Cracovia Maraton (atest) Kraków 2003-05-10
23 Czaja Jerzy M-1 03:19:52 01:01:27 378 (2290) 378 (2290) 4:44 min/km 12,67 km/h II Maraton Warszawski Warszawa 1980-09-14
24 Krawiec Andrzej M-45 03:21:47 01:03:22 219 (1733) 30 (186) 4:47 min/km 12,55 km/h XXVII Wrocław Maraton (atest) Wrocław 2009-09-13
25 Kamiński Filip M-20 03:21:49 01:03:24 970 (7357) 155 (1006) 4:47 min/km 12,54 km/h III Orlen Warsaw Marathon (atest) Warszawa 2015-04-26
26 Rosiak Hieronim M-50 03:22:03 01:03:38 205 (520) 29 (96) 4:47 min/km 12,53 km/h XXXII Maraton Dębno (atest) Dębno 2005-04-10
27 Pepliński Grzegorz M-30 03:24:26 01:06:01 216 (520) 55 (117) 4:51 min/km 12,38 km/h XXXII Maraton Dębno (atest) Dębno 2005-04-10
28 Treć Leon M-50 03:24:42 01:06:17 160 (466) 16 (72) 4:51 min/km 12,37 km/h VII Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2011-10-16
29 Lisogórski Krzysztof M-20 03:25:22 01:06:57 188 (645) 73 (198) 4:52 min/km 12,33 km/h IX Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2013-10-20
30 Kamiński Marcin M-20 03:26:12 01:07:47 198 (645) 76 (198) 4:53 min/km 12,28 km/h IX Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2013-10-20
31 Piotrowski Lech M-50 03:27:15 01:08:50 204 (597) 23 (109) 4:55 min/km 12,22 km/h VIII Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2012-10-21
32 Kozłów Wojciech M-50 03:29:05 01:10:40 289 (1562) 22 (129) 4:57 min/km 12,11 km/h II Gdańsk Maraton (atest) Gdańsk 2016-05-15
33 Tabor Leszek M-50 03:32:39 01:14:14 222 (466) 28 (72) 5:02 min/km 11,91 km/h VII Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2011-10-16
34 Skoczyński Leszek M-30 03:33:06 01:14:41 215 (806) 90 (306) 5:03 min/km 11,88 km/h XXXVIII Maraton Dębno (atest) Dębno 2011-04-10
35 Anaczkowski Mirosław M-50 03:33:24 01:14:59 286 (738) 44 (130) 5:03 min/km 11,86 km/h XI Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2015-10-18
36 Dmitrzak Piotr M-35 03:35:46 01:17:21 167 (438) 32 (68) 5:07 min/km 11,73 km/h XVI Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2021-10-10
37 Zdziennicki Bartek M-30 03:37:21 01:18:56 1391 (5812) 546 (2067) 5:09 min/km 11,65 km/h II Orlen Warsaw Marathon (atest) Warszawa 2014-04-13
38 Babieczko Andrzej M-40 03:38:58 01:20:33 301 (597) 137 (236) 5:11 min/km 11,56 km/h VIII Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2012-10-21
39 Treć Paweł M-30 03:40:10 01:21:45 256 (466) 93 (145) 5:13 min/km 11,50 km/h VII Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2011-10-16
40 Żemetro Ryszard M-1 03:41:32 01:23:07 16 (116) 16 (99) 5:15 min/km 11,43 km/h I Maraton Leśny Kwidzyn 2018-06-30
41 Wolf Magdalena K-30 03:42:53 01:24:28 1759 (5812) 37 (288) 5:17 min/km 11,36 km/h II Orlen Warsaw Marathon (atest) Warszawa 2014-04-13
42 Jażdżewska Patrycja K-20 03:44:41 01:26:16 1893 (5812) 38 (185) 5:19 min/km 11,27 km/h II Orlen Warsaw Marathon (atest) Warszawa 2014-04-13
43 Kulas Marcin M-30 03:46:27 01:28:02 1613 (4445) 565 (1260) 5:22 min/km 11,18 km/h VI Orlen Warsaw Marathon (atest) Warszawa 2018-04-22
44 Sosiński Dariusz M-40 03:48:10 01:29:45 678 (1933) 293 (692) 5:24 min/km 11,10 km/h VI Gdańsk Maraton (atest) Gdańsk 2022-04-10
45 Jurewicz Mirosław M-40 03:52:36 01:34:11 385 (597) 170 (236) 5:31 min/km 10,88 km/h VIII Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2012-10-21
46 Mróz Marek M-30 03:53:11 01:34:46 530 (976) 185 (329) 5:32 min/km 10,86 km/h XXXVII Maraton Dębno (atest) Dębno 2010-10-24
47 Treć Wojciech M-20 03:54:00 01:35:35 327 (466) 3 (4) 5:33 min/km 10,82 km/h VII Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2011-10-16
48 Jażdżewski Zbigniew M-50 03:55:13 01:36:48 1204 (2375) 101 (219) 5:34 min/km 10,76 km/h III Gdańsk Maraton (atest) Gdańsk 2017-04-09
49 Marchewka Emil M-30 03:58:52 01:40:27 1076 (1970) 334 (538) 5:40 min/km 10,60 km/h V Gdańsk Maraton (atest) Gdańsk 2019-04-14
50 Pipała Przemysław M-20 03:59:03 01:40:38 2828 (5812) 573 (1078) 5:40 min/km 10,59 km/h II Orlen Warsaw Marathon (atest) Warszawa 2014-04-13
51 Duda Seweryn M-30 04:01:32 01:43:07 12432 (28999) 1652 (2576) 5:43 min/km 10,48 km/h XLI Berlin Marathon (atest) Berlin 2014-09-28
52 Ludwik Andrzej M-50 04:04:22 01:45:57 3089 (5678) 194 (347) 5:47 min/km 10,36 km/h XIV PKO Poznań Maraton (atest) Poznań 2013-10-13
53 Kamiński Jakub M-20 04:04:27 01:46:02 454 (597) 136 (168) 5:48 min/km 10,36 km/h VIII Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2012-10-21
54 Duda Tomasz M-30 04:05:46 01:47:21 49 (63) 14 (14) 5:49 min/km 10,30 km/h I Maraton Dolnego Powiśla Sztum 2017-05-03
55 Kiliszek Mariusz M-40 04:08:03 01:49:38 472 (597) 202 (236) 5:53 min/km 10,21 km/h VIII Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2012-10-21
56 Szot Dawid M-20 04:08:44 01:50:19 3218 (5924) 411 (686) 5:54 min/km 10,18 km/h XXXVIII Maraton Warszawski (atest) Warszawa 2016-09-25
57 Bożykowski Jan M-40 04:11:30 01:53:05 488 (597) 211 (236) 5:58 min/km 10,07 km/h VIII Marathon Seine - Eure (atest) Val de Reuil 2012-10-21
58 Kołpak Jan M-60 04:14:06 01:55:41 57 (63) 5 (6) 6:01 min/km 9,96 km/h I Maraton Dolnego Powiśla Sztum 2017-05-03
59 Michoński Sebastian M-40 04:22:49 02:04:24 59 (63) 13 (15) 6:14 min/km 9,63 km/h I Maraton Dolnego Powiśla Sztum 2017-05-03
60 Belzyt Szymon M-18 04:23:34 02:05:09 4098 (5678) 767 (1033) 6:15 min/km 9,61 km/h XIV PKO Poznań Maraton (atest) Poznań 2013-10-13
61 Witczak Mariusz M-30 04:29:06 02:10:41 477 (722) 159 (210) 6:23 min/km 9,41 km/h XXI Maraton Solidarności (atest) Gdańsk 2015-08-15
62 Luterek Martyna K-30 04:33:05 02:14:40 4632 (6355) 303 (498) 6:28 min/km 9,27 km/h XVIII PKO Poznań Maraton (atest) Poznań 2017-10-15
63 Urbanowska Magdalena K-30 04:54:12 02:35:47 1699 (1809) 98 (116) 6:58 min/km 8,61 km/h I Gdańsk Maraton (atest) Gdańsk 2015-05-17