LKS Zantyr Sztum

Międzynarodowy Sztumski Bieg Solidarności

Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Garbowski Krzysztof M-30 00:32:11 6 (188) 2 (27) 3:25 min/km 17,52 km/h
2 Najda Sławomir M-45 00:35:48 16 (188) 4 (20) 3:49 min/km 15,75 km/h
3 Giembicki Jan M-30 00:35:51 17 (188) 3 (27) 3:49 min/km 15,73 km/h
4 Niemyjska Beata K-1 00:35:53 18 (188) 1 (3) 3:49 min/km 15,72 km/h
5 Klonowski Marcin M-30 00:36:16 20 (188) 5 (27) 3:51 min/km 15,55 km/h
6 Cebula Bogdan M-60 00:37:07 24 (188) 1 (12) 3:57 min/km 15,20 km/h
7 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-1 00:38:54 35 (188) 3 (3) 4:08 min/km 14,50 km/h
8 Tuwalska Elżbieta K-40 00:39:12 39 (188) 1 (8) 4:10 min/km 14,39 km/h
9 Lisogórski Krzysztof M-45 00:40:33 49 (188) 10 (20) 4:19 min/km 13,91 km/h
10 Kucharski Mirosław M-40 00:40:57 59 (188) 9 (21) 4:21 min/km 13,77 km/h
11 Sosiński Dariusz M-45 00:41:24 64 (188) 13 (20) 4:24 min/km 13,62 km/h
12 Rozenberg Sławomir M-55 00:42:14 69 (188) 5 (13) 4:30 min/km 13,35 km/h
13 Piotrowski Lech M-60 00:43:17 71 (188) 4 (12) 4:36 min/km 13,03 km/h
14 Skoczyński Leszek M-50 00:43:40 74 (188) 4 (13) 4:39 min/km 12,92 km/h
15 Anaczkowski Mirosław M-65 00:45:18 90 (188) 2 (10) 4:49 min/km 12,45 km/h
16 Dmitrzak Piotr M-30 00:45:19 91 (188) 15 (27) 4:49 min/km 12,45 km/h
17 Treć Paweł M-30 00:45:47 94 (188) 16 (27) 4:52 min/km 12,32 km/h
18 Pepliński Grzegorz M-50 00:46:30 103 (188) 9 (13) 4:57 min/km 12,13 km/h
19 Fila Antoni M-70 00:48:44 121 (188) 1 (6) 5:11 min/km 11,57 km/h
20 Duda Tomasz M-30 00:49:23 125 (188) 21 (27) 5:15 min/km 11,42 km/h
21 Tabor Leszek M-60 00:49:48 129 (188) 7 (12) 5:18 min/km 11,33 km/h
22 Ludwik Andrzej M-60 00:50:05 133 (188) 9 (12) 5:20 min/km 11,26 km/h
23 Treć Leon M-60 00:51:43 145 (188) 10 (12) 5:30 min/km 10,91 km/h
24 Tryba Zdzisław M-70 00:52:12 149 (188) 3 (6) 5:33 min/km 10,80 km/h
25 Jurewicz Mirosław M-55 00:52:48 152 (188) 9 (13) 5:37 min/km 10,68 km/h
26 Michoński Sebastian M-45 00:54:49 161 (188) 20 (20) 5:50 min/km 10,29 km/h
27 Krawiec Andrzej M-60 00:55:16 166 (188) 11 (12) 5:53 min/km 10,21 km/h
28 Babieczko Andrzej M-55 00:56:02 168 (188) 13 (13) 5:58 min/km 10,07 km/h
29 Paprocka Dorota K-40 00:56:15 169 (188) 5 (8) 5:59 min/km 10,03 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-1 00:33:36 2 (261) 2 (3) 3:22 min/km 17,86 km/h
2 Garbowski Krzysztof M-1 00:33:41 3 (261) 3 (3) 3:22 min/km 17,81 km/h
3 Klonowski Marcin M-30 00:37:09 13 (261) 4 (61) 3:43 min/km 16,15 km/h
4 Giembicki Jan M-30 00:38:08 15 (261) 5 (61) 3:49 min/km 15,73 km/h
5 Najda Sławomir M-40 00:38:31 20 (261) 4 (57) 3:51 min/km 15,58 km/h
6 Cebula Bogdan M-50 00:39:19 25 (261) 3 (32) 3:56 min/km 15,26 km/h
7 Kucharski Mirosław M-30 00:40:40 39 (261) 13 (61) 4:04 min/km 14,75 km/h
8 Lizińczyk Rafał M-40 00:40:53 44 (261) 11 (57) 4:05 min/km 14,68 km/h
9 Kulas Marcin M-30 00:40:58 46 (261) 17 (61) 4:06 min/km 14,65 km/h
10 Niemyjska Beata K-1 00:41:04 47 (261) 3 (3) 4:06 min/km 14,61 km/h
11 Szot Dawid M-20 00:41:09 48 (261) 8 (22) 4:07 min/km 14,58 km/h
12 Tuwalska Elżbieta K-40 00:41:12 49 (261) 1 (18) 4:07 min/km 14,56 km/h
13 Spalk Krzysztof M-20 00:42:12 57 (261) 9 (22) 4:13 min/km 14,22 km/h
14 Łukomski Andrzej M-60 00:42:47 60 (261) 1 (17) 4:17 min/km 14,02 km/h
15 Kozłów Wojciech M-50 00:43:08 62 (261) 6 (32) 4:19 min/km 13,91 km/h
16 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-40 00:43:36 66 (261) 5 (18) 4:22 min/km 13,76 km/h
17 Rozenberg Sławomir M-50 00:43:50 70 (261) 8 (32) 4:23 min/km 13,69 km/h
18 Piotrowski Lech M-50 00:44:10 79 (261) 9 (32) 4:25 min/km 13,58 km/h
19 Krawiec Andrzej M-50 00:44:34 82 (261) 10 (32) 4:27 min/km 13,46 km/h
20 Sosiński Dariusz M-40 00:45:29 96 (261) 25 (57) 4:33 min/km 13,19 km/h
21 Zdziennicki Bartek M-30 00:45:38 97 (261) 33 (61) 4:34 min/km 13,15 km/h
22 Lisogórski Krzysztof M-40 00:45:57 99 (261) 27 (57) 4:36 min/km 13,06 km/h
23 Treć Leon M-60 00:46:03 102 (261) 2 (17) 4:36 min/km 13,03 km/h
24 Pepliński Grzegorz M-40 00:46:07 105 (261) 31 (57) 4:37 min/km 13,01 km/h
25 Fila Antoni M-60 00:46:15 106 (261) 3 (17) 4:38 min/km 12,97 km/h
26 Wasiłowicz Natalia K-30 00:47:48 126 (261) 1 (22) 4:47 min/km 12,55 km/h
27 Kiliszek Mariusz M-50 00:47:50 127 (261) 13 (32) 4:47 min/km 12,54 km/h
28 Markowski Kamil M-30 00:47:59 130 (261) 40 (61) 4:48 min/km 12,50 km/h
29 Żemetro Ryszard M-50 00:48:01 132 (261) 14 (32) 4:48 min/km 12,50 km/h
30 Tabor Leszek M-60 00:48:25 136 (261) 4 (17) 4:51 min/km 12,39 km/h
31 Grzywiński Wojciech M-20 00:49:06 147 (261) 17 (22) 4:55 min/km 12,22 km/h
32 Babieczko Andrzej M-50 00:49:37 158 (261) 19 (32) 4:58 min/km 12,09 km/h
33 Kamiński Marcin M-30 00:49:49 160 (261) 48 (61) 4:59 min/km 12,04 km/h
34 Michoński Sebastian M-40 00:50:06 163 (261) 41 (57) 5:01 min/km 11,98 km/h
35 Duda Tomasz M-30 00:50:31 167 (261) 50 (61) 5:03 min/km 11,88 km/h
36 Skoczyński Leszek M-40 00:50:31 166 (261) 43 (57) 5:03 min/km 11,88 km/h
37 Najda Mateusz M-30 00:52:09 183 (261) 52 (61) 5:13 min/km 11,51 km/h
38 Tryba Zdzisław M-60 00:52:35 190 (261) 7 (17) 5:16 min/km 11,41 km/h
39 Jurewicz Mirosław M-50 00:52:47 193 (261) 27 (32) 5:17 min/km 11,37 km/h
40 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:57:51 229 (261) 31 (32) 5:47 min/km 10,37 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-1 00:34:19 2 (244) 2 (3) 3:26 min/km 17,48 km/h
2 Garbowski Krzysztof M-30 00:35:22 4 (244) 1 (58) 3:32 min/km 16,97 km/h
3 Chętnik Rafał M-40 00:37:37 9 (244) 2 (52) 3:46 min/km 15,95 km/h
4 Klonowski Marcin M-20 00:37:47 10 (244) 2 (17) 3:47 min/km 15,88 km/h
5 Wróbel Michał M-16 00:39:36 17 (244) 1 (5) 3:58 min/km 15,15 km/h
6 Kaźmierczak Szymon M-20 00:39:43 20 (244) 3 (17) 3:58 min/km 15,11 km/h
7 Cebula Bogdan M-50 00:39:44 21 (244) 2 (29) 3:58 min/km 15,10 km/h
8 Najda Sławomir M-40 00:39:50 22 (244) 7 (52) 3:59 min/km 15,06 km/h
9 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-1 00:40:44 26 (244) 2 (3) 4:04 min/km 14,73 km/h
10 Treć Jakub M-20 00:41:36 32 (244) 4 (17) 4:10 min/km 14,42 km/h
11 Tuwalska Elżbieta K-1 00:42:49 38 (244) 3 (3) 4:17 min/km 14,01 km/h
12 Lizińczyk Rafał M-40 00:43:15 41 (244) 14 (52) 4:20 min/km 13,87 km/h
13 Grzywiński Wojciech M-20 00:43:26 45 (244) 6 (17) 4:21 min/km 13,81 km/h
14 Lisogórski Krzysztof M-40 00:45:13 57 (244) 20 (52) 4:31 min/km 13,27 km/h
15 Rozenberg Sławomir M-50 00:45:56 65 (244) 7 (29) 4:36 min/km 13,06 km/h
16 Dobrenko Arkadiusz M-40 00:46:07 68 (244) 25 (52) 4:37 min/km 13,01 km/h
17 Piotrowski Lech M-50 00:46:30 72 (244) 9 (29) 4:39 min/km 12,90 km/h
18 Anaczkowski Mirosław M-60 00:46:42 75 (244) 2 (13) 4:40 min/km 12,85 km/h
19 Żemetro Ryszard M-50 00:46:47 76 (244) 10 (29) 4:41 min/km 12,83 km/h
20 Treć Leon M-50 00:47:43 91 (244) 14 (29) 4:46 min/km 12,57 km/h
21 Zdziennicki Bartek M-30 00:47:50 92 (244) 25 (58) 4:47 min/km 12,54 km/h
22 Dmitrzak Piotr M-30 00:48:02 95 (244) 26 (58) 4:48 min/km 12,49 km/h
23 Fila Antoni M-60 00:48:15 99 (244) 3 (13) 4:50 min/km 12,44 km/h
24 Sosiński Dariusz M-40 00:49:09 111 (244) 33 (52) 4:55 min/km 12,21 km/h
25 Markowski Kamil M-30 00:49:19 112 (244) 33 (58) 4:56 min/km 12,17 km/h
26 Tryba Zdzisław M-60 00:50:30 117 (244) 7 (13) 5:03 min/km 11,88 km/h
27 Tabor Leszek M-60 00:51:09 123 (244) 9 (13) 5:07 min/km 11,73 km/h
28 Kołpak Jan M-70 00:52:30 137 (244) 3 (6) 5:15 min/km 11,43 km/h
29 Ludwik Andrzej M-50 00:52:47 139 (244) 18 (29) 5:17 min/km 11,37 km/h
30 Lisowska Karolina K-16 00:52:52 140 (244) 1 (3) 5:17 min/km 11,35 km/h
31 Parafiniuk Krzysztofa K-30 00:53:05 142 (244) 5 (23) 5:19 min/km 11,30 km/h
32 Skoczyński Leszek M-40 00:54:57 159 (244) 39 (52) 5:30 min/km 10,92 km/h
33 Jurewicz Mirosław M-50 00:55:42 166 (244) 20 (29) 5:34 min/km 10,77 km/h
34 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:59:21 194 (244) 24 (29) 5:56 min/km 10,11 km/h
35 Michoński Sebastian M-40 01:00:44 200 (244) 45 (52) 6:04 min/km 9,88 km/h
36 Krawiec Andrzej M-50 01:04:27 218 (244) 28 (29) 6:27 min/km 9,31 km/h
37 Witczak Mariusz M-30 01:09:06 235 (244) 57 (58) 6:55 min/km 8,68 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Chętnik Rafał M-40 00:32:13 10 (282) 3 (51) 3:30 min/km 17,13 km/h
2 Garbowski Krzysztof M-20 00:32:53 12 (282) 2 (36) 3:34 min/km 16,79 km/h
3 Klonowski Marcin M-20 00:33:30 17 (282) 4 (36) 3:38 min/km 16,48 km/h
4 Giembicki Jan M-30 00:33:53 19 (282) 5 (67) 3:41 min/km 16,29 km/h
5 Treć Jakub M-20 00:35:59 33 (282) 6 (36) 3:55 min/km 15,34 km/h
6 Szymańska Sara K-1 00:36:03 35 (282) 1 (3) 3:55 min/km 15,31 km/h
7 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-1 00:36:34 38 (282) 3 (3) 3:58 min/km 15,10 km/h
8 Łukomski Andrzej M-50 00:37:22 49 (282) 6 (27) 4:04 min/km 14,77 km/h
9 Spalk Krzysztof M-20 00:37:28 50 (282) 8 (36) 4:04 min/km 14,73 km/h
10 Kozłów Wojciech M-50 00:39:08 75 (282) 8 (27) 4:15 min/km 14,11 km/h
11 Grzywiński Wojciech M-20 00:40:00 87 (282) 17 (36) 4:21 min/km 13,80 km/h
12 Dmitrzak Piotr M-30 00:40:39 92 (282) 31 (67) 4:25 min/km 13,58 km/h
13 Zdziennicki Bartek M-30 00:40:41 94 (282) 32 (67) 4:25 min/km 13,57 km/h
14 Niemyjska Beata K-16 00:40:49 96 (282) 1 (3) 4:26 min/km 13,52 km/h
15 Zdziennicki Paweł M-30 00:41:08 99 (282) 34 (67) 4:28 min/km 13,42 km/h
16 Skoczyński Leszek M-40 00:41:12 103 (282) 21 (51) 4:29 min/km 13,40 km/h
17 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:41:15 104 (282) 11 (27) 4:29 min/km 13,38 km/h
18 Pepliński Grzegorz M-40 00:41:23 105 (282) 22 (51) 4:30 min/km 13,34 km/h
19 Lisowska Karolina K-16 00:44:08 134 (282) 2 (3) 4:48 min/km 12,51 km/h
20 Najda Mateusz M-20 00:44:47 147 (282) 23 (36) 4:52 min/km 12,33 km/h
21 Bożykowski Jan M-50 00:45:18 153 (282) 13 (27) 4:55 min/km 12,19 km/h
22 Babieczko Andrzej M-50 00:45:20 154 (282) 14 (27) 4:56 min/km 12,18 km/h
23 Dobrenko Mieczysław M-70 00:45:26 155 (282) 3 (5) 4:56 min/km 12,15 km/h
24 Tryba Zdzisław M-60 00:46:08 162 (282) 6 (13) 5:01 min/km 11,97 km/h
25 Jurewicz Mirosław M-50 00:46:15 164 (282) 15 (27) 5:02 min/km 11,94 km/h
26 Markowski Kamil M-30 00:47:07 177 (282) 54 (67) 5:07 min/km 11,72 km/h
27 Tabor Leszek M-50 00:47:23 182 (282) 17 (27) 5:09 min/km 11,65 km/h
28 Lisogórski Krzysztof M-40 00:47:30 186 (282) 40 (51) 5:10 min/km 11,62 km/h
29 Rozenberg Sławomir M-50 00:51:44 220 (282) 23 (27) 5:37 min/km 10,67 km/h
30 Treć Leon M-50 00:51:48 221 (282) 24 (27) 5:38 min/km 10,66 km/h
31 Piotrowski Lech M-50 00:53:20 233 (282) 25 (27) 5:48 min/km 10,35 km/h
32 Fila Antoni M-60 00:55:05 248 (282) 11 (13) 5:59 min/km 10,02 km/h
33 Podolski Mirosław M-60 00:55:17 249 (282) 12 (13) 6:01 min/km 9,98 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Rogiewicz Andrzej M-1 00:31:30 2 (326) 2 (5) 3:09 min/km 19,05 km/h
2 Karwiński Michał M-1 00:33:10 4 (326) 4 (5) 3:19 min/km 18,09 km/h
3 Sadowski Robert M-1 00:33:17 5 (326) 5 (5) 3:20 min/km 18,03 km/h
4 Garbowski Krzysztof M-18 00:34:47 8 (326) 2 (56) 3:29 min/km 17,25 km/h
5 Piróg Arkadiusz M-30 00:36:53 16 (326) 4 (85) 3:41 min/km 16,27 km/h
6 Kowalski Mariusz M-18 00:36:59 18 (326) 5 (56) 3:42 min/km 16,22 km/h
7 Chętnik Rafał M-30 00:37:22 21 (326) 6 (85) 3:44 min/km 16,06 km/h
8 Bestvater Marcel M-18 00:37:31 23 (326) 6 (56) 3:45 min/km 15,99 km/h
9 Giembicki Jan M-30 00:37:48 27 (326) 7 (85) 3:47 min/km 15,87 km/h
10 Oliwiński Paweł M-30 00:37:55 29 (326) 9 (85) 3:48 min/km 15,82 km/h
11 Klonowski Marcin M-18 00:38:18 33 (326) 9 (56) 3:50 min/km 15,67 km/h
12 Cebula Bogdan M-50 00:38:33 35 (326) 3 (33) 3:51 min/km 15,56 km/h
13 Spalk Krzysztof M-18 00:39:15 41 (326) 14 (56) 3:56 min/km 15,29 km/h
14 Kosmala Szymon M-18 00:39:25 45 (326) 15 (56) 3:57 min/km 15,22 km/h
15 Kucharski Mirosław M-30 00:39:39 51 (326) 18 (85) 3:58 min/km 15,13 km/h
16 Treć Jakub M-18 00:39:40 52 (326) 16 (56) 3:58 min/km 15,13 km/h
17 Najda Sławomir M-40 00:39:41 53 (326) 8 (67) 3:58 min/km 15,12 km/h
18 Tuwalska Elżbieta K-1 00:40:18 57 (326) 3 (5) 4:02 min/km 14,89 km/h
19 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-1 00:40:36 61 (326) 4 (5) 4:04 min/km 14,78 km/h
20 Kozłów Wojciech M-50 00:41:46 75 (326) 5 (33) 4:11 min/km 14,37 km/h
21 Bucewka Magdalena K-1 00:42:23 83 (326) 5 (5) 4:14 min/km 14,16 km/h
22 Piotrowski Lech M-50 00:43:30 102 (326) 6 (33) 4:21 min/km 13,79 km/h
23 Rozenberg Sławomir M-50 00:43:45 109 (326) 8 (33) 4:23 min/km 13,71 km/h
24 Krawiec Andrzej M-50 00:44:05 116 (326) 9 (33) 4:25 min/km 13,61 km/h
25 Lisogórski Krzysztof M-30 00:44:26 125 (326) 41 (85) 4:27 min/km 13,50 km/h
26 Szot Dawid M-18 00:44:33 129 (326) 32 (56) 4:27 min/km 13,47 km/h
27 Pepliński Grzegorz M-40 00:44:50 134 (326) 30 (67) 4:29 min/km 13,38 km/h
28 Treć Leon M-50 00:44:54 136 (326) 11 (33) 4:29 min/km 13,36 km/h
29 Grzywiński Wojciech M-18 00:45:03 141 (326) 36 (56) 4:30 min/km 13,32 km/h
30 Anaczkowski Mirosław M-60 00:45:56 155 (326) 5 (16) 4:36 min/km 13,06 km/h
31 Fila Antoni M-60 00:47:02 172 (326) 6 (16) 4:42 min/km 12,76 km/h
32 Dobrenko Mieczysław M-70 00:47:08 174 (326) 1 (4) 4:43 min/km 12,73 km/h
33 Jażdżewski Zbigniew M-50 00:47:29 177 (326) 18 (33) 4:45 min/km 12,64 km/h
34 Treć Paweł M-18 00:47:53 181 (326) 40 (56) 4:47 min/km 12,53 km/h
35 Dmitrzak Piotr M-30 00:48:33 195 (326) 63 (85) 4:51 min/km 12,36 km/h
36 Tabor Leszek M-50 00:48:33 196 (326) 21 (33) 4:51 min/km 12,36 km/h
37 Kamiński Jakub M-30 00:49:06 200 (326) 64 (85) 4:55 min/km 12,22 km/h
38 Babieczko Andrzej M-50 00:50:42 225 (326) 26 (33) 5:04 min/km 11,83 km/h
39 Ludwik Andrzej M-50 00:51:33 235 (326) 28 (33) 5:09 min/km 11,64 km/h
40 Michoński Sebastian M-40 00:51:50 238 (326) 54 (67) 5:11 min/km 11,58 km/h
41 Tryba Zdzisław M-60 00:54:31 267 (326) 10 (16) 5:27 min/km 11,01 km/h
42 Luterek Martyna K-18 00:54:53 271 (326) 10 (12) 5:29 min/km 10,93 km/h
43 Witczak Mariusz M-30 00:55:04 272 (326) 79 (85) 5:30 min/km 10,90 km/h
44 Podolski Mirosław M-60 01:03:46 315 (326) 15 (16) 6:23 min/km 9,41 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Sadowski Robert M-1 00:32:57 4 (251) 4 (6) 3:18 min/km 18,21 km/h
2 Mazerski Bartosz M-1 00:32:57 5 (251) 5 (6) 3:18 min/km 18,21 km/h
3 Garbowski Krzysztof M-20 00:35:06 10 (251) 3 (40) 3:31 min/km 17,09 km/h
4 Giembicki Jan M-20 00:37:22 20 (251) 5 (40) 3:44 min/km 16,06 km/h
5 Spalk Krzysztof M-20 00:38:22 23 (251) 6 (40) 3:50 min/km 15,64 km/h
6 Cebula Bogdan M-50 00:38:24 24 (251) 3 (27) 3:50 min/km 15,63 km/h
7 Oliwiński Paweł M-30 00:39:07 28 (251) 5 (81) 3:55 min/km 15,34 km/h
8 Drzycimska Małgorzata - (Tuwalska) K-1 00:39:10 29 (251) 4 (6) 3:55 min/km 15,32 km/h
9 Treć Jakub M-20 00:39:31 34 (251) 7 (40) 3:57 min/km 15,18 km/h
10 Klonowski Marcin M-20 00:40:08 35 (251) 8 (40) 4:01 min/km 14,95 km/h
11 Tuwalska Elżbieta K-1 00:41:11 43 (251) 5 (6) 4:07 min/km 14,57 km/h
12 Dmitrzak Piotr M-30 00:42:10 47 (251) 11 (81) 4:13 min/km 14,23 km/h
13 Zdziennicki Bartek M-30 00:42:24 49 (251) 13 (81) 4:14 min/km 14,15 km/h
14 Najda Sławomir M-40 00:43:07 65 (251) 16 (42) 4:19 min/km 13,92 km/h
15 Lisogórski Krzysztof M-30 00:43:09 66 (251) 18 (81) 4:19 min/km 13,90 km/h
16 Bucewka Magdalena K-30 00:43:10 67 (251) 1 (12) 4:19 min/km 13,90 km/h
17 Krawiec Andrzej M-50 00:43:17 71 (251) 7 (27) 4:20 min/km 13,86 km/h
18 Treć Leon M-50 00:43:25 74 (251) 8 (27) 4:21 min/km 13,82 km/h
19 Piotrowski Lech M-50 00:43:25 75 (251) 9 (27) 4:21 min/km 13,82 km/h
20 Pepliński Grzegorz M-40 00:43:45 81 (251) 19 (42) 4:23 min/km 13,71 km/h
21 Szot Dawid M-20 00:43:50 82 (251) 15 (40) 4:23 min/km 13,69 km/h
22 Belzyt Szymon M-20 00:43:51 83 (251) 16 (40) 4:23 min/km 13,68 km/h
23 Rozenberg Sławomir M-50 00:43:53 85 (251) 10 (27) 4:23 min/km 13,67 km/h
24 Kamiński Marcin M-30 00:45:20 105 (251) 32 (81) 4:32 min/km 13,24 km/h
25 Urbanowska Magdalena K-30 00:45:54 110 (251) 3 (12) 4:35 min/km 13,07 km/h
26 Fila Antoni M-60 00:46:05 111 (251) 3 (12) 4:37 min/km 13,02 km/h
27 Dobrenko Mieczysław M-70 00:46:25 125 (251) 1 (1) 4:39 min/km 12,93 km/h
28 Sosiński Dariusz M-30 00:46:52 130 (251) 41 (81) 4:41 min/km 12,80 km/h
29 Kosmala Szymon M-20 00:47:40 139 (251) 24 (40) 4:46 min/km 12,59 km/h
30 Ludwik Andrzej M-50 00:48:44 147 (251) 17 (27) 4:52 min/km 12,31 km/h
31 Bożykowski Jan M-40 00:49:43 159 (251) 34 (42) 4:58 min/km 12,07 km/h
32 Kamiński Jakub M-30 00:50:13 163 (251) 50 (81) 5:01 min/km 11,95 km/h
33 Tryba Zdzisław M-60 00:50:31 164 (251) 6 (12) 5:03 min/km 11,88 km/h
34 Kołpak Jan M-60 00:50:35 165 (251) 7 (12) 5:04 min/km 11,86 km/h
35 Witczak Mariusz M-30 00:50:38 167 (251) 52 (81) 5:04 min/km 11,85 km/h
36 Anaczkowski Mirosław M-50 00:51:22 177 (251) 18 (27) 5:08 min/km 11,68 km/h
37 Markowski Kamil M-30 00:52:52 195 (251) 65 (81) 5:17 min/km 11,35 km/h
38 Treć Paweł M-20 00:53:24 197 (251) 36 (40) 5:20 min/km 11,24 km/h
39 Pyzik-Kapszewicz Angelika K-20 00:54:10 203 (251) 8 (12) 5:25 min/km 11,08 km/h
40 Babieczko Andrzej M-50 00:54:36 208 (251) 20 (27) 5:28 min/km 10,99 km/h
41 Jurewicz Mirosław M-50 00:56:44 223 (251) 21 (27) 5:40 min/km 10,58 km/h
42 Rzatkowska Joanna K-40 00:57:43 226 (251) 7 (8) 5:46 min/km 10,40 km/h
43 Podolski Mirosław M-60 00:59:36 235 (251) 10 (12) 5:58 min/km 10,07 km/h
44 Wiechowski Sławomir M-30 01:07:07 246 (251) 80 (81) 6:43 min/km 8,94 km/h
45 Kłopotowski Ryszard M-50 01:11:37 250 (251) 27 (27) 7:10 min/km 8,38 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-1 00:31:23 6 (248) 6 (6) 3:10 min/km 18,93 km/h
2 Sadowski Robert M-17 00:32:06 7 (248) 1 (54) 3:15 min/km 18,50 km/h
3 Kowalski Mariusz M-17 00:33:33 9 (248) 3 (54) 3:23 min/km 17,70 km/h
4 Grzywiński Wojciech M-17 00:35:12 15 (248) 4 (54) 3:33 min/km 16,88 km/h
5 Garbowski Krzysztof M-17 00:35:33 16 (248) 5 (54) 3:35 min/km 16,71 km/h
6 Jażdżewski Seweryn M-17 00:36:01 19 (248) 6 (54) 3:38 min/km 16,49 km/h
7 Giembicki Jan M-17 00:37:06 24 (248) 8 (54) 3:45 min/km 16,01 km/h
8 Cebula Bogdan M-50 00:38:00 33 (248) 2 (26) 3:50 min/km 15,63 km/h
9 Spalk Krzysztof M-17 00:38:23 35 (248) 13 (54) 3:53 min/km 15,48 km/h
10 Piróg Arkadiusz M-30 00:38:44 36 (248) 5 (57) 3:55 min/km 15,34 km/h
11 Kucharski Mirosław M-30 00:39:08 40 (248) 6 (57) 3:57 min/km 15,18 km/h
12 Łukomski Andrzej M-50 00:40:02 47 (248) 3 (26) 4:03 min/km 14,84 km/h
13 Chętnik Rafał M-30 00:40:23 52 (248) 8 (57) 4:05 min/km 14,71 km/h
14 Klonowski Marcin M-17 00:41:20 63 (248) 21 (54) 4:11 min/km 14,37 km/h
15 Bucewka Magdalena K-1 00:41:25 65 (248) 4 (6) 4:11 min/km 14,34 km/h
16 Kamiński Filip M-17 00:41:32 70 (248) 24 (54) 4:12 min/km 14,30 km/h
17 Treć Jakub M-17 00:41:36 71 (248) 25 (54) 4:12 min/km 14,28 km/h
18 Zdziennicki Bartek M-30 00:41:41 72 (248) 15 (57) 4:13 min/km 14,25 km/h
19 Rozenberg Sławomir M-40 00:41:50 76 (248) 18 (47) 4:14 min/km 14,20 km/h
20 Skoczyński Leszek M-40 00:42:20 78 (248) 19 (47) 4:17 min/km 14,03 km/h
21 Dobrenko Arkadiusz M-40 00:42:30 79 (248) 20 (47) 4:18 min/km 13,98 km/h
22 Treć Leon M-50 00:43:01 88 (248) 5 (26) 4:21 min/km 13,81 km/h
23 Piotrowski Lech M-50 00:43:23 93 (248) 6 (26) 4:23 min/km 13,69 km/h
24 Krawiec Andrzej M-50 00:43:26 95 (248) 7 (26) 4:23 min/km 13,68 km/h
25 Wolf Magdalena K-30 00:43:35 98 (248) 1 (10) 4:24 min/km 13,63 km/h
26 Dmitrzak Piotr M-30 00:43:52 101 (248) 22 (57) 4:26 min/km 13,54 km/h
27 Kamiński Marcin M-30 00:44:16 103 (248) 24 (57) 4:28 min/km 13,42 km/h
28 Jurewicz Mirosław M-50 00:44:45 115 (248) 8 (26) 4:31 min/km 13,27 km/h
29 Babieczko Andrzej M-50 00:44:54 123 (248) 11 (26) 4:32 min/km 13,23 km/h
30 Fila Antoni M-60 00:44:55 124 (248) 4 (12) 4:32 min/km 13,22 km/h
31 Dobrenko Mieczysław M-70+ 00:45:42 130 (248) 2 (4) 4:37 min/km 13,00 km/h
32 Anaczkowski Mirosław M-50 00:45:56 132 (248) 12 (26) 4:38 min/km 12,93 km/h
33 Sosiński Dariusz M-30 00:45:57 133 (248) 32 (57) 4:38 min/km 12,93 km/h
34 Kamiński Jakub M-30 00:46:16 137 (248) 34 (57) 4:40 min/km 12,84 km/h
35 Lisogórski Krzysztof M-30 00:46:25 139 (248) 36 (57) 4:41 min/km 12,80 km/h
36 Tabor Leszek M-50 00:46:52 146 (248) 13 (26) 4:44 min/km 12,67 km/h
37 Urbanowska Magdalena K-30 00:47:10 152 (248) 3 (10) 4:46 min/km 12,59 km/h
38 Ludwik Andrzej M-50 00:47:57 160 (248) 15 (26) 4:51 min/km 12,39 km/h
39 Treć Paweł M-17 00:49:03 168 (248) 43 (54) 4:57 min/km 12,11 km/h
40 Tryba Zdzisław M-60 00:50:34 189 (248) 10 (12) 5:06 min/km 11,75 km/h
41 Wiśniewski Piotr M-30 00:55:53 214 (248) 51 (57) 5:39 min/km 10,63 km/h
42 Wiechowski Sławomir M-30 00:57:01 219 (248) 53 (57) 5:46 min/km 10,42 km/h
43 Markowski Kamil M-17 00:57:02 220 (248) 50 (54) 5:46 min/km 10,41 km/h
44 Luterek Martyna K-17 00:57:23 224 (248) 13 (20) 5:48 min/km 10,35 km/h
45 Podolski Mirosław M-60 00:59:45 230 (248) 11 (12) 6:02 min/km 9,94 km/h
46 Pipała Przemysław M-17 01:02:37 237 (248) 53 (54) 6:19 min/km 9,49 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Sadowski Robert M-20 00:32:00 6 (226) 3 (44) 3:14 min/km 18,56 km/h
2 Kaliś Karol M-20 00:33:32 8 (226) 2 (44) 3:23 min/km 17,71 km/h
3 Piróg Arkadiusz M-30 00:35:23 14 (226) 1 (48) 3:34 min/km 16,79 km/h
4 Garbowski Krzysztof M-20 00:35:47 16 (226) 4 (44) 3:37 min/km 16,60 km/h
5 Cebula Bogdan M-50 00:37:35 25 (226) 2 (28) 3:48 min/km 15,80 km/h
6 Klonowski Marcin M-20 00:38:18 26 (226) 10 (44) 3:52 min/km 15,51 km/h
7 Giembicki Jan M-20 00:39:07 30 (226) 12 (44) 3:57 min/km 15,19 km/h
8 Treć Jakub M-20 00:39:23 31 (226) 13 (44) 3:59 min/km 15,08 km/h
9 Dobrenko Arkadiusz M-40 00:39:43 35 (226) 5 (45) 4:01 min/km 14,96 km/h
10 Lisogórski Krzysztof M-30 00:41:05 59 (226) 10 (48) 4:09 min/km 14,46 km/h
11 Pepliński Grzegorz M-40 00:41:23 62 (226) 15 (45) 4:11 min/km 14,35 km/h
12 Kamiński Marcin M-30 00:41:29 63 (226) 11 (48) 4:11 min/km 14,32 km/h
13 Rozenberg Sławomir M-40 00:41:30 64 (226) 16 (45) 4:12 min/km 14,31 km/h
14 Zdziennicki Bartek M-30 00:41:44 67 (226) 14 (48) 4:13 min/km 14,23 km/h
15 Krawiec Andrzej M-50 00:41:55 70 (226) 5 (28) 4:14 min/km 14,17 km/h
16 Bucewka Magdalena K-30 00:42:13 74 (226) 4 (13) 4:16 min/km 14,07 km/h
17 Piotrowski Lech M-50 00:42:22 78 (226) 6 (28) 4:17 min/km 14,02 km/h
18 Treć Leon M-50 00:42:29 79 (226) 7 (28) 4:17 min/km 13,98 km/h
19 Babieczko Andrzej M-50 00:42:58 85 (226) 8 (28) 4:20 min/km 13,82 km/h
20 Skoczyński Leszek M-40 00:43:55 98 (226) 22 (45) 4:26 min/km 13,53 km/h
21 Bożykowski Jan M-40 00:44:12 103 (226) 23 (45) 4:28 min/km 13,44 km/h
22 Fila Antoni M-60 00:45:29 125 (226) 4 (9) 4:36 min/km 13,06 km/h
23 Wolf Magdalena K-30 00:45:54 130 (226) 5 (13) 4:38 min/km 12,94 km/h
24 Jurewicz Mirosław M-50 00:45:54 129 (226) 12 (28) 4:38 min/km 12,94 km/h
25 Kołpak Jan M-60 00:45:58 131 (226) 5 (9) 4:39 min/km 12,92 km/h
26 Anaczkowski Mirosław M-50 00:46:08 133 (226) 14 (28) 4:40 min/km 12,88 km/h
27 Sosiński Dariusz M-30 00:46:10 134 (226) 29 (48) 4:40 min/km 12,87 km/h
28 Dobrenko Mieczysław M-70+ 00:46:11 135 (226) 1 (3) 4:40 min/km 12,86 km/h
29 Tabor Leszek M-50 00:46:58 143 (226) 16 (28) 4:45 min/km 12,65 km/h
30 Ludwik Andrzej M-50 00:48:29 154 (226) 19 (28) 4:54 min/km 12,25 km/h
31 Markowski Kamil M-20 00:48:36 157 (226) 35 (44) 4:55 min/km 12,22 km/h
32 Wiechowski Sławomir M-30 00:49:49 167 (226) 38 (48) 5:02 min/km 11,92 km/h
33 Kamiński Jakub M-30 00:51:10 178 (226) 42 (48) 5:10 min/km 11,61 km/h
34 Duda Seweryn M-30 00:51:10 179 (226) 43 (48) 5:10 min/km 11,61 km/h
35 Tryba Zdzisław M-60 00:51:47 190 (226) 6 (9) 5:14 min/km 11,47 km/h
36 Treć Paweł M-20 01:03:33 220 (226) 43 (44) 6:25 min/km 9,35 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Kaliś Karol M-20 00:33:41 9 (271) 3 (42) 3:24 min/km 17,63 km/h
2 Kowalski Mariusz M-20 00:34:01 10 (271) 4 (42) 3:26 min/km 17,46 km/h
3 Jażdżewski Seweryn M-20 00:36:18 17 (271) 9 (42) 3:40 min/km 16,36 km/h
4 Cebula Bogdan M-50 00:37:03 25 (271) 2 (41) 3:45 min/km 16,03 km/h
5 Piróg Arkadiusz M-30 00:38:02 32 (271) 2 (60) 3:51 min/km 15,62 km/h
6 Dobrenko Arkadiusz M-40 00:40:38 46 (271) 7 (51) 4:06 min/km 14,62 km/h
7 Klonowski Marcin M-20 00:40:56 53 (271) 16 (42) 4:08 min/km 14,51 km/h
8 Piotrowski Lech M-50 00:42:12 91 (271) 12 (41) 4:16 min/km 14,08 km/h
9 Treć Jakub M-17 00:42:39 69 (271) 3 (10) 4:18 min/km 13,93 km/h
10 Skoczyński Leszek M-40 00:42:41 70 (271) 12 (51) 4:19 min/km 13,92 km/h
11 Pepliński Grzegorz M-40 00:42:42 71 (271) 13 (51) 4:19 min/km 13,91 km/h
12 Krawiec Andrzej M-50 00:42:59 76 (271) 8 (41) 4:21 min/km 13,82 km/h
13 Dobrenko Mieczysław M-70+ 00:43:24 81 (271) 1 (7) 4:23 min/km 13,69 km/h
14 Tabor Leszek M-50 00:44:21 95 (271) 13 (41) 4:29 min/km 13,39 km/h
15 Lisogórski Krzysztof M-30 00:44:34 100 (271) 23 (60) 4:30 min/km 13,33 km/h
16 Treć Leon M-50 00:45:15 110 (271) 15 (41) 4:34 min/km 13,13 km/h
17 Babieczko Andrzej M-40 00:45:18 111 (271) 22 (51) 4:35 min/km 13,11 km/h
18 Rozenberg Sławomir M-40 00:45:31 115 (271) 24 (51) 4:36 min/km 13,05 km/h
19 Wolf Magdalena K-30 00:45:36 117 (271) 1 (14) 4:36 min/km 13,03 km/h
20 Sosiński Dariusz M-30 00:45:47 121 (271) 27 (60) 4:37 min/km 12,97 km/h
21 Wiśniewski Piotr M-30 00:47:40 149 (271) 39 (60) 4:49 min/km 12,46 km/h
22 Anaczkowski Mirosław M-50 00:47:55 157 (271) 21 (41) 4:50 min/km 12,40 km/h
23 Jurewicz Mirosław M-40 00:48:18 164 (271) 38 (51) 4:53 min/km 12,30 km/h
24 Bucewka Magdalena K-30 00:48:59 174 (271) 6 (14) 4:57 min/km 12,13 km/h
25 Kołpak Jan M-60 00:50:59 195 (271) 7 (11) 5:09 min/km 11,65 km/h
26 Tryba Zdzisław M-60 00:52:28 213 (271) 9 (11) 5:18 min/km 11,32 km/h
27 Giembicki Jan M-20 00:52:45 220 (271) 35 (42) 5:20 min/km 11,26 km/h
28 Wiśniewska Agnieszka K-30 00:52:47 222 (271) 12 (14) 5:20 min/km 11,25 km/h
29 Wiechowski Sławomir M-30 00:55:14 239 (271) 57 (60) 5:35 min/km 10,75 km/h
30 Treć Paweł M-20 00:55:14 240 (271) 38 (42) 5:35 min/km 10,75 km/h
31 Markowski Kamil M-20 00:55:23 242 (271) 39 (42) 5:36 min/km 10,73 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Dębowski Piotr M-20 00:34:08 14 (306) 4 (39) 3:27 min/km 17,40 km/h
2 Piróg Arkadiusz M-20 00:36:01 19 (306) 5 (39) 3:38 min/km 16,49 km/h
3 Cebula Bogdan M-50 00:36:35 24 (306) 2 (40) 3:42 min/km 16,24 km/h
4 Chętnik Rafał M-30 00:37:17 32 (306) 7 (80) 3:46 min/km 15,93 km/h
5 Nowosielski Piotr M-30 00:38:43 51 (306) 15 (80) 3:55 min/km 15,34 km/h
6 Jażdżewski Seweryn M-20 00:38:50 52 (306) 12 (39) 3:55 min/km 15,30 km/h
7 Rozenberg Sławomir M-40 00:40:06 65 (306) 11 (57) 4:03 min/km 14,81 km/h
8 Tabor Leszek M-50 00:40:28 72 (306) 6 (40) 4:05 min/km 14,68 km/h
9 Pepliński Grzegorz M-30 00:40:52 75 (306) 24 (80) 4:08 min/km 14,54 km/h
10 Skoczyński Leszek M-30 00:41:09 83 (306) 26 (80) 4:09 min/km 14,43 km/h
11 Treć Jakub M-17 00:41:42 90 (306) 8 (16) 4:13 min/km 14,24 km/h
12 Piotrowski Lech M-40 00:41:59 97 (306) 19 (57) 4:14 min/km 14,15 km/h
13 Babieczko Andrzej M-40 00:42:02 98 (306) 20 (57) 4:15 min/km 14,13 km/h
14 Fila Antoni M-60 00:42:30 107 (306) 2 (14) 4:18 min/km 13,98 km/h
15 Wolf Magdalena K-30 00:43:10 116 (306) 3 (16) 4:22 min/km 13,76 km/h
16 Treć Leon M-50 00:43:42 130 (306) 15 (40) 4:25 min/km 13,59 km/h
17 Dobrenko Mieczysław M-70+ 00:43:57 137 (306) 1 (3) 4:26 min/km 13,52 km/h
18 Giembicki Jan M-20 00:45:24 159 (306) 25 (39) 4:35 min/km 13,08 km/h
19 Jurewicz Mirosław M-40 00:46:14 184 (306) 36 (57) 4:40 min/km 12,85 km/h
20 Treć Wojciech M-20 00:47:55 211 (306) 33 (39) 4:50 min/km 12,40 km/h
21 Tryba Zdzisław M-60 00:48:50 226 (306) 11 (14) 4:56 min/km 12,16 km/h
22 Ludwik Andrzej M-40 00:50:53 252 (306) 46 (57) 5:08 min/km 11,67 km/h
23 Wiechowski Sławomir M-30 00:55:46 284 (306) 76 (80) 5:38 min/km 10,65 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-30 00:19:57 5 (203) 3 (39) 3:01 min/km 19,85 km/h
2 Cebula Bogdan M-40 00:24:43 45 (203) 7 (34) 3:45 min/km 16,02 km/h
3 Chętnik Rafał M-30 00:24:45 46 (203) 11 (39) 3:45 min/km 16,00 km/h
4 Nowosielski Piotr M-30 00:24:53 48 (203) 12 (39) 3:46 min/km 15,91 km/h
5 Treć Paweł M-20 00:26:15 65 (203) 13 (25) 3:59 min/km 15,09 km/h
6 Rozenberg Sławomir M-40 00:26:20 67 (203) 11 (34) 3:59 min/km 15,04 km/h
7 Pepliński Grzegorz M-30 00:26:28 71 (203) 16 (39) 4:01 min/km 14,96 km/h
8 Jażdżewski Seweryn M-20 00:27:14 85 (203) 15 (25) 4:08 min/km 14,54 km/h
9 Skoczyński Leszek M-30 00:27:29 88 (203) 19 (39) 4:10 min/km 14,41 km/h
10 Dobrenko Mieczysław M-70 00:27:31 89 (203) 1 (2) 4:10 min/km 14,39 km/h
11 Mróz Marek M-30 00:27:55 94 (203) 21 (39) 4:14 min/km 14,19 km/h
12 Piotrowski Lech M-40 00:28:06 97 (203) 15 (34) 4:15 min/km 14,09 km/h
13 Fila Antoni M-60 00:28:20 100 (203) 2 (11) 4:18 min/km 13,98 km/h
14 Krawiec Andrzej M-40 00:28:25 106 (203) 16 (34) 4:18 min/km 13,94 km/h
15 Babieczko Andrzej M-40 00:28:42 108 (203) 17 (34) 4:21 min/km 13,80 km/h
16 Treć Jakub M-16 00:28:48 109 (203) 18 (26) 4:22 min/km 13,75 km/h
17 Treć Leon M-50 00:28:53 112 (203) 10 (22) 4:23 min/km 13,71 km/h
18 Tabor Leszek M-50 00:29:14 122 (203) 12 (22) 4:26 min/km 13,55 km/h
19 Jurewicz Mirosław M-40 00:30:24 141 (203) 23 (34) 4:36 min/km 13,03 km/h
20 Tryba Zdzisław M-60 00:32:44 173 (203) 10 (11) 4:58 min/km 12,10 km/h
21 Ludwik Andrzej M-40 00:34:00 181 (203) 30 (34) 5:09 min/km 11,65 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-30 00:20:06 4 (193) 3 (28) 3:03 min/km 19,70 km/h
2 Dębowski Tomasz M-20 00:22:02 9 (193) 3 (21) 3:20 min/km 17,97 km/h
3 Dębowski Piotr M-20 00:22:20 11 (193) 5 (21) 3:23 min/km 17,73 km/h
4 Cebula Bogdan M-40 00:25:20 35 (193) 4 (34) 3:50 min/km 15,63 km/h
5 Jażdżewski Seweryn M-20 00:25:38 39 (193) 10 (21) 3:53 min/km 15,45 km/h
6 Treć Paweł M-20 00:26:10 44 (193) 11 (21) 3:58 min/km 15,13 km/h
7 Krawiec Andrzej M-40 00:26:28 49 (193) 9 (34) 4:01 min/km 14,96 km/h
8 Rozenberg Sławomir M-40 00:26:40 53 (193) 11 (34) 4:02 min/km 14,85 km/h
9 Pepliński Grzegorz M-30 00:26:45 54 (193) 13 (28) 4:03 min/km 14,80 km/h
10 Piotrowski Lech M-40 00:27:06 58 (193) 13 (34) 4:06 min/km 14,61 km/h
11 Dobrenko Mieczysław M-60 00:27:10 59 (193) 1 (9) 4:07 min/km 14,58 km/h
12 Babieczko Andrzej M-40 00:27:29 63 (193) 14 (34) 4:10 min/km 14,41 km/h
13 Treć Leon M-50 00:27:43 66 (193) 7 (21) 4:12 min/km 14,29 km/h
14 Fila Antoni M-50 00:27:51 67 (193) 8 (21) 4:13 min/km 14,22 km/h
15 Mróz Marek M-30 00:28:25 75 (193) 16 (28) 4:18 min/km 13,94 km/h
16 Nowosielski Piotr M-30 00:28:48 82 (193) 17 (28) 4:22 min/km 13,75 km/h
17 Tabor Leszek M-50 00:28:52 85 (193) 10 (21) 4:22 min/km 13,72 km/h
18 Tryba Zdzisław M-50 00:30:58 110 (193) 15 (21) 4:42 min/km 12,79 km/h
19 Skoczyński Leszek M-30 00:31:46 121 (193) 23 (28) 4:49 min/km 12,47 km/h
20 Jurewicz Mirosław M-40 00:31:50 122 (193) 28 (34) 4:49 min/km 12,44 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Krawiec Andrzej M-40 00:00:00 38 (91) 11 (25) 0:00 min/km 0,00 km/h
2 Mróz Marek M-30 00:00:00 43 (91) 10 (12) 0:00 min/km 0,00 km/h
3 Babieczko Andrzej M-40 00:00:00 44 (91) 13 (25) 0:00 min/km 0,00 km/h
4 Dobrenko Mieczysław M-60 00:00:00 46 (91) 1 (5) 0:00 min/km 0,00 km/h
5 Piotrowski Lech M-40 00:00:00 56 (91) 17 (25) 0:00 min/km 0,00 km/h
6 Ludwik Andrzej M-40 00:00:00 65 (91) 20 (25) 0:00 min/km 0,00 km/h
7 Treć Paweł M-20 00:00:00 36 (91) 11 (17) 0:00 min/km 0,00 km/h
8 Mazerski Bartosz M-30 00:00:00 3 (91) 2 (12) 0:00 min/km 0,00 km/h
9 Tabor Leszek M-50 00:00:00 61 (91) 6 (8) 0:00 min/km 0,00 km/h
10 Treć Jakub M-16 00:00:00 45 (91) 4 (8) 0:00 min/km 0,00 km/h
11 Tryba Zdzisław M-50 00:00:00 52 (91) 5 (8) 0:00 min/km 0,00 km/h
12 Cebula Bogdan M-40 00:19:37 19 (91) 5 (25) 3:16 min/km 18,35 km/h
13 Rozenberg Sławomir M-40 00:21:33 32 (91) 10 (25) 3:36 min/km 16,71 km/h
14 Pepliński Grzegorz M-30 00:22:01 40 (91) 9 (12) 3:40 min/km 16,35 km/h
15 Treć Leon M-40 00:23:40 47 (91) 14 (25) 3:57 min/km 15,21 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Dobrenko Mieczysław M-60 00:00:00 53 (100) 3 (6) 0:00 min/km 0,00 km/h
2 Piotrowski Lech M-40 00:00:00 59 (100) 13 (25) 0:00 min/km 0,00 km/h
3 Konefał Jowita K-20 00:00:00 58 (100) 3 (6) 0:00 min/km 0,00 km/h
4 Tabor Leszek M-40 00:00:00 63 (100) 15 (25) 0:00 min/km 0,00 km/h
5 Treć Leon M-40 00:00:00 65 (100) 16 (25) 0:00 min/km 0,00 km/h
6 Mazerski Bartosz M-30 00:16:36 1 (100) 1 (20) 3:04 min/km 19,52 km/h
7 Cebula Bogdan M-40 00:19:50 19 (100) 4 (25) 3:40 min/km 16,34 km/h
8 Rozenberg Sławomir M-40 00:21:42 40 (100) 9 (25) 4:01 min/km 14,93 km/h
9 Fila Antoni M-50 00:21:55 42 (100) 3 (14) 4:04 min/km 14,78 km/h
10 Pepliński Grzegorz M-30 00:22:04 45 (100) 10 (20) 4:05 min/km 14,68 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Piotrowski Lech M-40 00:00:00 46 (77) 6 (7) 0:00 min/km 0,00 km/h
2 Dobrenko Mieczysław M-50+ 00:00:00 54 (77) 7 (8) 0:00 min/km 0,00 km/h
3 Konefał Jowita K-20 00:00:00 47 (77) 1 (5) 0:00 min/km 0,00 km/h
4 Tabor Leszek M-40 00:00:00 55 (77) 7 (7) 0:00 min/km 0,00 km/h
5 Mazerski Bartosz M-20 00:19:12 3 (77) 1 (14) 3:09 min/km 19,06 km/h
6 Cebula Bogdan M-40 00:22:10 15 (77) 3 (7) 3:38 min/km 16,51 km/h
7 Pepliński Grzegorz M-30 00:23:59 26 (77) 2 (11) 3:56 min/km 15,26 km/h
8 Rozenberg Sławomir M-40 00:24:45 31 (77) 4 (7) 4:03 min/km 14,79 km/h
9 Rosiak Hieronim M-50+ 00:25:13 34 (77) 1 (8) 4:08 min/km 14,51 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-20 00:18:47 1 (100) 1 (11) 3:05 min/km 19,49 km/h
2 Cebula Bogdan M-40 00:23:02 23 (100) 4 (9) 3:47 min/km 15,89 km/h
3 Pepliński Grzegorz M-30 00:23:51 28 (100) 4 (15) 3:55 min/km 15,35 km/h
4 Fila Antoni M-50 00:24:17 31 (100) 1 (12) 3:59 min/km 15,07 km/h
5 Rosiak Hieronim M-50 00:24:22 32 (100) 2 (12) 3:60 min/km 15,02 km/h
6 Rozenberg Sławomir M-30 00:24:34 34 (100) 5 (15) 4:02 min/km 14,90 km/h
7 Piotrowski Lech M-40 00:28:20 52 (100) 7 (9) 4:39 min/km 12,92 km/h
8 Konefał Jowita K-20 00:28:41 55 (100) 1 (4) 4:42 min/km 12,76 km/h
9 Tabor Leszek M-40 00:29:54 70 (100) 8 (9) 4:54 min/km 12,24 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Ludwik Andrzej M-40 00:00:00 89 (114) 9 (10) 0:00 min/km 0,00 km/h
2 Piotrowski Lech M-40 00:00:00 62 (114) 5 (10) 0:00 min/km 0,00 km/h
3 Konefał Jowita K-20 00:00:00 63 (114) 1 (4) 0:00 min/km 0,00 km/h
4 Tabor Leszek M-40 00:00:00 83 (114) 8 (10) 0:00 min/km 0,00 km/h
5 Mazerski Bartosz M-20 00:18:30 1 (114) 1 (19) 3:02 min/km 19,78 km/h
6 Belzyt Andrzej M-40 00:22:00 12 (114) 1 (10) 3:36 min/km 16,64 km/h
7 Fila Antoni M-50 00:23:20 25 (114) 1 (8) 3:50 min/km 15,69 km/h
8 Pepliński Grzegorz M-30 00:23:34 27 (114) 4 (15) 3:52 min/km 15,53 km/h
9 Rosiak Hieronim M-50 00:24:15 34 (114) 2 (8) 3:59 min/km 15,09 km/h
10 Cebula Bogdan M-40 00:24:35 36 (114) 3 (10) 4:02 min/km 14,89 km/h
11 Rozenberg Sławomir M-30 00:25:30 43 (114) 6 (15) 4:11 min/km 14,35 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Belzyt Andrzej M-40 00:00:00 16 (123) 3 (18) 0:00 min/km 0,00 km/h
2 Rosiak Hieronim M-50 00:00:00 31 (123) 3 (9) 0:00 min/km 0,00 km/h
3 Ludwik Andrzej M-40 00:00:00 93 (123) 13 (18) 0:00 min/km 0,00 km/h
4 Mazerski Bartosz M-20 00:00:00 1 (123) 1 (7) 0:00 min/km 0,00 km/h
5 Konefał Jowita K-20 00:00:00 69 (123) 5 (9) 0:00 min/km 0,00 km/h
6 Tabor Leszek M-40 00:00:00 98 (123) 14 (18) 0:00 min/km 0,00 km/h
7 Pepliński Grzegorz M-30 00:24:24 27 (123) 7 (13) 4:00 min/km 15,00 km/h
8 Cebula Bogdan M-40 00:25:25 32 (123) 5 (18) 4:10 min/km 14,40 km/h
9 Rozenberg Sławomir M-30 00:26:03 40 (123) 8 (13) 4:16 min/km 14,05 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Ludwik Andrzej M-40 00:00:00 109 (145) 18 (20) 0:00 min/km 0,00 km/h
2 Mazerski Bartosz M-20 00:18:48 1 (145) 1 (15) 3:05 min/km 19,47 km/h
3 Belzyt Andrzej M-40 00:21:50 17 (145) 2 (20) 3:35 min/km 16,76 km/h
4 Fila Antoni M-50 00:23:35 28 (145) 1 (10) 3:52 min/km 15,52 km/h
5 Pepliński Grzegorz M-20 00:24:37 34 (145) 8 (15) 4:02 min/km 14,87 km/h
6 Rosiak Hieronim M-50 00:25:09 39 (145) 2 (10) 4:07 min/km 14,55 km/h
7 Czaja Jerzy M-40 00:26:12 48 (145) 8 (20) 4:18 min/km 13,97 km/h
8 Rozenberg Sławomir M-30 00:27:55 63 (145) 9 (20) 4:35 min/km 13,11 km/h
9 Piotrowski Lech M-40 00:27:56 65 (145) 10 (20) 4:35 min/km 13,10 km/h
10 Konefał Jowita K-20 00:28:35 73 (145) 4 (7) 4:41 min/km 12,80 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-20 00:18:32 2 (100) 2 (30) 3:02 min/km 19,75 km/h
2 Pepliński Grzegorz M-20 00:25:54 40 (100) 10 (30) 4:15 min/km 14,13 km/h
3 Cebula Bogdan M-30 00:26:30 48 (100) 6 (20) 4:21 min/km 13,81 km/h
4 Rozenberg Sławomir M-30 00:27:00 52 (100) 7 (20) 4:26 min/km 13,56 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-20 00:00:00 1 (150) 1 (30) 0:00 min/km 0,00 km/h
2 Pepliński Grzegorz M-20 00:25:40 41 (150) 15 (30) 4:12 min/km 14,26 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-20 00:00:00 2 (100) 0 (30) 0:00 min/km 0,00 km/h
2 Pepliński Grzegorz M-20 00:25:36 43 (100) 19 (30) 4:12 min/km 14,30 km/h
3 Rozenberg Sławomir M-30 00:26:30 50 (100) 9 (30) 4:21 min/km 13,81 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Pepliński Grzegorz M-20 00:26:13 44 (100) 19 (30) 4:18 min/km 13,96 km/h
Lp. Zawodnik Kategoria Czas Miejsce
open
Miejsce
w kategorii
Średnie tempo Średnia prędkość
1 Mazerski Bartosz M-1 00:00:00 1 (100) 1 (3) 0:00 min/km 0,00 km/h